MENU

Фасад «Охматдиту» коштував 11 мільйонів доларів. Чи є там корупція – подумайте самі

1733 0

Народний депутат України та заступник голови комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Донець розповіла ПЛ в інтервю про деякі нюанси витрачання бюджетних коштів при будівництві лікарні «Охматдит» в 2011 році.

За її словами фасад лікарні коштував 11 мільйонів доларів, а обладнання було придбано  за цінами, які в рази були вищими за ринкові.

«Я хочу розповісти, як витрачалися 390 мільйонів гривень, які були виділені з бюджету на «Охматдит». З них майже 90 мільйонів гривень (по курсу 2011 року) - це фасад лікарні. Тобто, фасад лікарні коштував майже 11 мільйонів доларів. Чи є там корупція - подумайте самі. Я такого фасаду в житті ніколи не бачила.

Є інша ситуація. В нас 100 мільйонів гривень було витрачено на обладнання. Купили всього 3 види обладнання. Є офіційний висновок Київського інституту по цінах: вони купили спеціальне обладнання за 35.5 мільйонів, а середня вартість такого самого обладнання на момент укладання договору складала 11.575 мільйонів. Тобто тут не 40 і не 50% відкатів. Ці всі документи є в прокуратурі. Це офіційні цифри, які дає офіційний державний інститут. Далі, у нас був куплений лінійний прискорювач за 59.590 мільйонів. А його вартість на той час складала в середньому по ринку - 12.229 мільйонів гривень.» - розповіла Донець.

Тому в Донець є запитання до голови опікунської ради «Охматдиту» Оксани Корчинської: чому фасад лікарні коштує 11 мільйонів доларів? Чому обладнання закуплене за ціною, яка в рази дорожча за ринкову?

«Корчинська в парламенті тривалий період часу вже очолює групу «За добудову «Охматдиту». Але я ніколи не чула про її бажання змінити голову Державного компанії «Укрмедпроектбуд» Ірину Коваль.» - підкреслила Донець.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини