MENU

Мартиненко: правоохоронні органи в жодній країні не пред'являли мені претензій

3287 0

Микола Мартиненко

Нардеп Микола Мартиненко заявив, що правоохоронні органи жодної країни (зокрема й Швейцарії) не пред'являли йому ні звинувачень, ні підозр, не викликали його ні на які допити – ні в Швейцарії, ні в Україні. Мартиненко також підкреслив, що може вільно пересуватися світом, Європою, Швейкарією також. Про це повідомила його прес-служба.

«Про нібито наявність щодо мене кримінальної справи я дізнався зі ЗМІ. Звинувачення про начебто мою причетність до «хабаря» є нісенітницею. Я не вчиняв жодних правопорушень. А в разі питань до мене з боку правоохоронців будь-якої країни я готовий відповісти на них. Звертаюсь до журналістів – пам'ятати про презумпцію невинуватості», – сказав Мартиненко.

Він наголосив, що, «ведучи інформаційну кампанію проти мене, Сергій Лещенко аж ніяк не безкорисливо виконує політичне замовлення і має обов'язкову норму з кількості виходів негативу. Ці послуги коштують дорого, тому він може дозволити собі кататися на лижах з олігархами в Куршевелі. А інформаційний супровід кампанії надає сайт «Українська правда», який займається маніпуляціями (наприклад, називаючи «жовті» ЗМІ «авторитетними»), відмовляється ставити мої спростування або робить це вибірково і спотворюючи їх, з метою формувати думку про мою винуватість. Журналістськими стандартами на «УП» давно і не пахне».

«Очевидно, головною метою цієї інформаційної війни є не стільки я, скільки уряд і партія «Народний фронт», – вказав Мартиненко. «Розміщення замовлень у вітчизняних і зарубіжних ЗМІ, нехай і низькопробної репутації, тягнуть на мільйони доларів. Останній наїзд був на «жовтому» американському сайті, який здобув популярність завдяки зворушливим матеріалам про котиків та собачок. Мабуть, пан Лещенко подружився з журналістами сайту, коли ховався у США у розпал трагічних подій на Євромайдані», – відзначив Мартиненко.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини