MENU

Чому колишній «беркутівець» Євген Антонов‬ досі в лавах МВС?

4676 5

У ЗМІ неодноразово поширювалася інформація про те, що командир оперативної роти № 3 полку міліції громадської безпеки особливого призначення ГУМВС України в місті Києві Антонов Є.Ф., який брав активну участь у подіях 30.11.2013, до теперішнього часу продовжує працювати в органах внутрішніх справ.

У зв'язку з цим інформуємо про наступне. За результатами розслідування силового розгону 30.11.2013 мітингу на Майдані Незалежності до суду направлено обвинувальні акти стосовно чотирьох керівників підрозділів «‪#‎Беркут‬» київської міліції, у тому числі Євгена Антонова.

При цьому під час досудового розслідування слідчим щодо підозрюваного було ініційовано цілу низку заходів забезпечення кримінального провадження.

Ще в січні цього року судом за поданням слідчого Антонова Є.Ф. відсторонено на два місяці від займаної посади.

Також до нього застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із обов'язком утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні, тобто із його підлеглими працівниками, більшість із яких є свідками.

Однак апеляційним судом застосовано домашній арешт із забороною залишати місце проживання у період часу з 20 до 7 год.

Зважаючи на складність кримінального провадження та наявність підстав для відсторонення підозрюваного від посади, слідчим подавалося клопотання про продовження строку відсторонення.

Проте слідчий суддя, не взявши до уваги фактичні обставини кримінального провадження та обов'язок підозрюваного утримуватися від спілкування зі свідками, безпідставно відмовив у його задоволенні, тобто дозволив приступити до роботи, яку неможливо виконувати без спілкування з підлеглими.

Під час розгляду апеляційної скарги ‪#‎ГПУ‬ керівництво київської міліції несподівано звернулося до суду із проханням залишити в силі рішення слідчого судді та поновити Антонова Є.Ф. на посаді.

Чи брала апеляційна інстанція до уваги зміст цього звернення - не відомо, однак за результатами розгляду справи залишила рішення слідчого судді без змін, а апеляційну скаргу - без задоволення.

На теперішній час судовий розгляд у кримінальному провадженні стосовно Антонова Є.Ф. триває.

Слідчі зробили все від них залежне у цьому питанні.

Цей приклад залишення на посаді «беркутівця», який був причетний до подій на ‪#‎Майдані‬, є непоодиноким.

Наразі питання громадськості: «Чому колишній «беркутівець» Євген ‪#Антонов‬ в лавах міліції і продовжує займати свою посаду?», залишається риторичним.

Управління спеціальних розслідувань ГПУ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини