MENU

Як бабусі викрили мутку "Київенерго" з лічильниками тепла. ФОТО

5756 2

Викрила якусь мутку "Київенерго" з лічильниками тепла. Як я вже казала, мої сусіди - похилого віку тіточки з загостреним почуттям громадянської відповідальності.

Так от, ці дами ще влітку помітили якусь возню у себе в підвалі. Виявилося - встановлення вузлів обліку теплоенергії централізованного опалення. Це такі фетіші зі стрілочками, поруч яких потім, згідно інвестпрограми Київенерго, мали з'явитися лічильники. Однак, минули місяці, а ніяких лічильників так и не з'явилося.

Мешканці - давай дзвонити в Київенерго, там відповіли, що лічильники ВЖЕ стоять, а своїм очам, очевидно, люди можуть і не вірити. Дзвонять мені, клянуться, що нияких лічильників нема. Захожу на сайт Київенерго, в розділі "карта теплолічильників" по цим адресам написано, что в них все добре, лічильники стоять и взяті на облік.

Наступного ранку ми, злі і суворі, стояли в дверях ЖЕКа. Там вже звикли до бойових пенсіонерок, які ходють-и-ходють, але щоб тараном в них був цілий нардеп - бачили вперше. Тому швидко видали нам інженера, який склав акт, що по вказаним адресам нияких лічильників нема і не було.

Далі - цей акт разом зі скриншотом з сайта пакуєм в звернення і йдемо скаржитися на корупцію. Написала звернення до НКРЕ, телефоном моїм помічникам сказали, що дуже раді такій знахідці, бо це - яскравий привід для проведення позаплановоі перевірки ВСІХ будинків, де Київенерго відзвітувало, яке воно молодець. А це, якщо не помиляюсь, - 2 тисячі. Вартість одного лічильника - від 50 до 70 тисяч гривень. Я, до речі, думала, що тисяч 20, а воно он як. Внизу - скриншот з цитатою.

До слова, рапортуючи про початок інвестрограми, Київенерго обіцяло "повну прозорість" у використанні коштів. Ага, два рази. Пошуковик сайта не видає аж нічого за запитами "інвестпрограма" і "лічильники теплопостачання".

Так от, в підсумку я і "мої люмімиє бабушкі" викрили схемку мінімум тисяч на 100. Це тільки по двох будинках. І ще спровокували позапланову перевірку. Їм лічильники-то поставлять, вже назвали дати, але можна ж було зробити по-людські, не чекаючи, коли про твою лажу дізнається адміністрація міста, коли тобі почне давати по голові голова району і контролюючі структури?! Казала ж я вам, живіть по-новому, гади. В мене в районі це вже всі засвоїли, до Київенерго ще не дійшло.

Свідомі тіточки "на районі" не вгамуються, вони все бачать і все мені розказують.

Olga Chervakova


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини