MENU

Унікальне відео: пересування беркутівця Аброськіна під час розстрілів 20 лютого 2014-го

5389 6

У МЕРЕЖІ ВИКЛАЛИ УНІКАЛЬНЕ ВІДЕО ІЗ ПЕРЕСУВАННЯМ БЕРКУТІВЦЯ ПАВЛА АБРОСЬКІНА ПІД ЧАС РОЗСТРІЛІВ 20 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

Talionis Group виклали у мережу Інтернет нове відео, тривалістю близько 10 хвилин. Синхронізація різних цифрових матеріалів дала змогу зафіксувати пересування колишнього бійця спецпідрозділу "Беркут" Павла Аброськіна, який разом із Сергієм Зінченко обвинувачується по справі розстрілу 39 беззбройних учасників протесту.

На відео відстежується шлях Павла Аброськіна 20 лютого 2014 року, починаючи від 09:08 (відбиття «першого прориву» майданівців) до 09:24 (переходу роти спецпризначення «Беркуту» від Жовтневого палацу, вверх по Інститутській, до «сніжної барикади» - барикади з мішків, поруч біля входу в ст.м. «Хрещатик»). На відео пораховані постріли, які були ним виконані. Постріли враховували тільки у випадку, якщо вони потрапили в об'єктиви камер та їх можна було точно ідентифікувати. Всього на відео нараховується 10 таких пострілів. 

На відео Павло Аброськін відстежений у вигляді виділення жовтим квадратом. Коли беркутівець зникає з камер, шлях продовжується просто на карті, - до точки, де він з'явиться на наступній камері. 

Для наочності на відео присутня сервісна інформація - точний час (верхній правий кут), підрахунок пострілів (нижній лівий кут), джерело відео чи фото (зверху, по центру). У випадку суміщених відео - зазначається тільки головне, провідне джерело.

Важливо згадати, що дві відео-аналітичні робити від Talionis Group вже долучені до матеріалів судового розгляду. Це "Висота «Жовтневий»" і "47/20.02", які розміщені на каналі групи Talionis Group у YouTube. Безперечно, що дане відео буде корисним суду, який на найближчих засіданнях має розглядати питання про продовження утримання Павла Аброськіна і Сергія Зінченка під вартою.

Євромайдан SOS


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини