MENU

Хочете оволодіти однією з професій майбутнього? Вам сюди!

5705 0

Дані називають нафтою XXI століття. Її пошуком, обробкою та доставкою до споживачів займається Наука про дані (Data Science). Спеціалісти в галузі data science потрібні як в приватному, так і державному секторі, а сама професія вважається однією з найбільш високооплачуваних. Проте в цій новітній багатомільярдній індустрії запит на професіоналів неймовірно перевищує пропозицію. Якщо ви хочете освоїти професію майбутнього вже зараз - ці найкращі безкоштовні масові онлайн-ресурси для вас:

The Analytics Edge - один з найкращих масових відкритих онлайн-курсів світу від легендарного MIT, що навчить вас основам аналізу даних «з нуля» та програмуванню на R.

- Відомий цикл з 9 курсів Data Science від університету Джонса Гопкінса дозволить освоїти базові знання та всі найважливіші аспекти аналізу даних (від збору та очистки сирих даних до прикладного машинного навчання).

Зверніть увагу! Курси Coursera безкоштовні, сплачуєте ви, за бажанням, лише за сертифікат. Щоб отримати доступ до безкоштовної повної версії того чи іншого курсу просто введіть його назву в форму пошуку на сайті і безпосередньо зареєструйтеся на цей курс.

- Чудовий цикл курсів, створений практиками для максимально швидкого оволодіння необхідними робочими навичками в цій галузі.

- Хочете більше класних курсів за різними напрямками Data Science? Ласкаво просимо сюди

Prometheus


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини