MENU

Активісти під Києвом знайшли "межигір'я" Кличка. ФОТО, ВІДЕО

7469 13

Сьогоднішня влада в Україні, яка прийшла після перемоги Майдану, з перших днів декларувала та й досі декларує про свою "відкритість" до українського суспільства. Активісти "Автомайдану" продовжують цю відкритість, на відміну від українських чиновників, підтверджувати не лише словом, а й ділом.

Цього разу "автомайданівці" зі своїм дроном навідалися в гості до мера української столиці Віталія Кличка, що має будинок у с.Лютіж Вишгородського району Київської області (до речі, неподалік від Межигір'я, яке в свій час у держави вкрав Віктор Янукович).

Оформлений він на дружину Віталія Кличка Наталію Єгорову.

Як зазначено у відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підставою виникнення права власності став договір купівлі-продажу Наталією Валеріївною будинку відпочинку, адреса якого - с.Лютіж, вул.Приморська, 128. Прохання запам'ятати цю адресу. Вона нам ще знадобиться.

В декларації Віталія Кличка даний будинок зазначено.

Земельна ж ділянка, на якій побудовано маєток, знаходиться у державній власності.

В аренду на 49 років цю ділянку площею майже в 10 Га у Вишгородської РДА взяло ТОВ "Вишгородлісбуд". ЇЇ цільове призначення зазначено як рекреаційне, під розміщення бази відпочинку.

Місце ж реєстрації орендаря ТОВ "Вишгородлісбуд" співпадає з адресою самого будинку Віталія Кличка, а саме - с.Лютіж, вул. Приморська, 128.

Серед засновників ТОВ "Вишгородлісбуд" значаться ТОВ "Північна інвестиційна група" та ТОВ "Школа капітанів", засновниками яких у свою чергу є Старостенко Ганна та Рябікін Павло відповідно.

Ганна Старостенко з вересня 2014р. обіймає посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації. Павло Рябікін з липня 2014р. також займав аналогічну посаду, але був звільнений у вересні 2015р. за власним бажанням.

З орендарем та його засновниками більш-менш розібралися. Згодом також встановимо і суму, за яку ТОВ "Вишгородлісбуд" взяло в оренду на 49 років 10 Га земель рекреаційного призначення.

Незрозуміло лише на якій підставі територію довкола будинку Віталія Кличка, а саме берегову лінію р.Дніпро, перекрито ось таким парканом з обох сторін.

А при наближенні до нього вас "радісно" зустрінуть ось такі хлопці-охоронці зі спецзасобами та зброєю.

І це при тому, що земельна ділянка, яка охоплює цю берегову лінію, знаходиться у державній власності і не в аренді.

Тобто виходить, що з цією частиною берега біля "будинку відпочинку" Віталія Кличка відбулося банальне самозахоплення? Маємо надію, що це просто якась помилка в реєстрах, бо не може ж мер української столиці бути причетним до подібного правового свалілля?

Автомайдан


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини