MENU

Вражає те, як депутати сприймають антидискримінаційну поправку

3184 5

Цеж скільки треба було випити крові цім жлобам, щоб прийняти необхідну для подальшого руху з палеоліту антидискримінаційну поправку?

Вражає одне. В якому дикунсьому контексті вони сприймають цю поправку і яка у них самих реакція на цей, протиснутий страшними пінками від громадськості, подвиг.

Тепер одни з них в припадках покаяння за це, інші потрясають повітря погрозами шо враг не пройде і ми ще егегей всіх порвем і наші родинні ( ? ) цінності відвоюємо (ще відбувається бормотання про попрання національних і християнських цінностей, якими вони дуже переймаються, як виявилось), треті в паниці готуються до атаки гомодиктатури на своі кудлаті ср*ки. Ужос, як їх ср*кам страшно від цього. Не позаздриш. Та коми ви нах*й нужні, під*рьйо? По вашим ср*кам тільки плеть на конюшні плаче.

І воно ж масово це ось все так бачить, в такому контексті.

І воно ж закони приймає, по яким ми живемо. А мислить як пітекантроп. Хоча, я може дарма ображаю пітекантропа. Це не він - це звичайний український нардеп-державник-сільський і рідний жлоб з радянським менталітетом. Його в музей пора здавати вже, а воно не хоче ніяк. Бо в музеї же ж тільки гоміки ходять.

Олекса МАНН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини