MENU

Новий український літак Ан-178 виконав найдовший за програмою політ

4359 6

Повертаючись з міжнародного авіаційного салону Dubai Air Show, новий транспортний літак Ан-178 виконав найдовший за програмою льотних випробувань політ тривалістю 6 годин 14 хвилин. На своєму шляху літак долав потужний зустрічний вітер, швидкість якого сягала 150 км/год. Ан-178 летів на максимальній висоті – 11600 м та приземлився у вечірній час доби, тобто за відсутності денного освітлення. Отже, цей переліт став справжнім випробовуванням Ан-178 за багатьма факторами, який літак вдало подолав.

До участі в виставці Ан-178 виконав 30 польотів загальною тривалістю близько 90 годин. В цих випробуваннях проводилася оцінка керованості та стійкості літака.

Зокрема, відповідно до міжнародних норм льотної придатності, виконано польоти з визначення характеристик поздовжньої стійкості та керованості з переднім граничним та заднім граничним центруваннями. Для досягнення положень граничних центрувань на Ан-178 використовуються металеві плити, які розташовуються відповідно ближче до носової, або до хвостової частини. Результати виконаних випробувань підтвердили конструкторські розрахунки. Однак попереду ще багато польотів на режимах, які вимагають дослідження поведінки літака на граничних центруваннях.

Ан-178 демонструється на цьому салоні вперше. Він створений на заміну відомого ветерана Ан-12. Новий літак може ефективно експлуатуватися в умовах Близького Сходу та Африки.

Цей літак належить до високотехнологічних проектів нашої країни, який стрімко розвивається. Розробка Ан-178 тривала менше 3,5 років, що є своєрідним рекордом для авіаційної галузі. Від завершення побудови літака до його першого польоту пройшло лише 20 днів. А менше, ніж за місяць Ан-178 вдало дебютував на світовому авіашоу Ле Бурже - 2015. 

Команда «АНТОНОВ» робить все можливе, аби Ан-178 став гідним продовженням лінійки всесвітньо відомих літаків «Ан», серед яких: Ан-2 «АНнушка», Ан-22 «АНтей», Ан-124 «РуслАН», Ан-225 «Мрія». Соратники Олега Костянтиновича Антонова розповідають, що, даруючи імена своїм літакам, видатний авіаконструктор звертав увагу на наявність в них складу «Ан».

В НАТО літаки «Антонов» відомі під іншими назвами. Наприклад, Ан-2 зветься «Colt» (Лоша), Ан-22 - «Cock» (Півень), Ан-124 - «Condor» (Кондор), Ан-225 - «Cossack» (Козак). В американській класифікації ці літаки вважаються транспортними, що обумовило заглавну літеру «С» в цих назвах, яка походить від слова «сargo» (вантаж).

Нагадаємо, що колектив ДП «АНТОНОВ» ініціював народний конкурс на власну назву нового транспортного літака Ан-178.

Під яким іменем буде працювати Ан-178 залежить від вас. Пропозицій можна надсилати на сторінку ДП «АНТОНОВ» в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/antonov.company.ua). Переможе ім'я, яке отримає найбільшу кількість лайків. Конкурс триватиме в період з 22 жовтня по 19 грудня 2015 року. Учасникам, які за результатом конкурсу посядуть І-ІІІ місця, будуть вручені ексклюзивні призи від ДП «АНТОНОВ».


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини