MENU

У Кривому Розі ще нічого остаточно не вирішено, бій триває – політолог

4423 5

Остаточного рішення щодо ситуації у Кривому Розі поки що немає, і це дуже важливо, оскільки в будь-якому випадку перерахунок голосів необхідний, наголошує в своєму блозі на "Новому часі" політолог Сергій Таран. І той, хто вже вважає себе мером, а саме Юрій Вілкул, повинен бути більше всіх зацікавлений у такому перерахункові.

В іншому випадку, якщо він стане мером, сумніви в його легітимності назавжди збережуться, і це буде постійно дестабілізувати ситуацію в Кривому Розі. Більше того, про нього будуть постійно говорити в контексті сумнівних результатів виборів, і на користь його іміджу це не піде.

Перерахунок повинен відбутися. Але можуть бути й інші рішення, що у випадку, якщо будуть розглянуті всі скарги – адже ми не знаємо змісту кожної з них. Важливо почекати до появи остаточного рішення, і тоді ми зрозуміємо, що нас чекає: перерахунок або альтернативний варіант.

Що стосується визнання виборів такими, що відбулися, то, наприклад, той же БПП їх не визнавав. Місцевий представник комісії сказав, що їх варто визнати, але він не був людиною, уповноваженою оцінювати результат, а потім цю заяву було спростовано на центральному рівні.

Зараз можна зробити висновок, що результат виборів незрозумілий навіть для тих політичних сил, які формально не брали участі в них. Це ще раз підтверджує те, що ситуація незрозуміла, але явно підозріла: не буває в одному місті такої колосальної різниці результатів на сусідніх ділянках, як і раптового зростання явки.

Без розгляду всіх скарг рішення приймати не можна. Відсутність рішення про перегляд призведе до зростання невдоволення не тільки в Кривому Розі, але і по всій Україні, оскільки посіє сумніви в тому, наскільки чесними були вибори в цілому.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини