MENU

Що хоче і чого добивається українська влада

3352 0

Американці не мають прихованих цілей у політиці щодо України. Якщо говорять, що Генпрокуратура стала не іструментом боротьби з корупцією, а корупційною проблемою, то так воно і є.

Якщо говорять, що Україна повинна виконати свою частину Мінських домовленостей - внести зміни до Конституції, то значить цього вони і хочуть, і досягатимуть.

Але Господь з ними, з американцями з Білого дому. Люди знають, що хочуть. Тим більше, що не їх солдати гинуть і гинутимуть, і не за їхні гроші ми повинні будемо дружити з терористами. Ім аби війни не було.

Але тут власне я хочу знову нагадати про питання, яке не полишав увесь час з серпня - а що далі зі змінами в Конституцію? Що хоче і чого добивається українська влада?

Порошенко обіцяв повернутися до цього питання в грудні. При чому обіцяв цього разу спочатку порадитися з суспільством перед тим, як виносити зміни до Конституції на друге читання в Парламент.

Це питання війни і миру, питання територіальної цілісності. Де ж позиція президента?

Нас переконуватимуть, що перемир"я уже настало, а тому треба гарантувати терористам щасливе життя в єдиній країні? Ось тільки як це співставити з правдою життя, яку бачать очі про щоденні обстріли, поранених і вбитих?

Чи нам знову пояснять, що мало вбитих, це краще за багато вбитих і порадять незгодним з цією логікою піти на фронт?

Як завжди, коли наступає момент істини, нашої влади не видно і не чути.

А емоції ж закипають. Але, звичайно ж, у влади є піарники, які переконливо доведуть, що це все агенти Кремля.

Богдан ЯРЕМЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости