MENU

Найдорожчий трофей "Кримнашу" перетворився з активу на пасив

6322 0

Бурова платформа "Петр Годованец". Фото: gas.crimea.ru

Поки вся стрічка змагається в оцінках сутички Саакашвілі з Аваковим, Москва припинила бурові роботи на Чорноморському шельфі і увела "вишки Бойка" у свої води під військовим конвоєм.

Причина - загроза арешту вишок за позовом "Нафтогазу України". Так сталося, що бурили вишки в нейтральних водах, а тому...

Підсумки:

- Чорноморське родовище для Москви - фсьо. Газика не буде.

- найдорожчий трофей від захоплення Криму (крім кримської нерухомості, звісно) - вишки Бойка перетворився з активу на пасив - замість працювати відтепер вони стоятимуть на приколі і потребуватиме коштів на обслуговування.

- Росія ще раз показала, як вона прожогом тікає в норку, щойно як на горизонті з'являються турецькі ВМС з європейським судовим виконавцем на чолі. Без наслідків для турків.

Збитий БПЛА, збитий бомбардувальник, російський сторожовик атакований турецьким рибальським сейнером, тепер - це. І все це - через набитих критинів з дипломами Бауманки і академії НЄЖуковського, які авіаційну базу побудували так, що в погану погоду російські літуни сідати могли тільки через територію Туреччини. За що й відгрібли.

Додайте до цього продуктову і енергетичну блокади Криму, які Москва фактично з'їла і облизалася.

Відбувається те саме, про що я вже писав. Росію привчають до приниження. Привчають до стану, коли за гучними промовами про "вставання з колін" пересічний росіянин раз до разу бачить як об його країну витирають ноги, а Кремль - ані мур-мур. До стану, коли не український зраднюк, а російський ватник почне волати "насзливають!"

Привчати Москву до приниження Заходу не так вже й важко. Всі можливі проколи і помилки кацапи захоплено роблять самі.

Дмитро ВОВНЯНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини