MENU

Підписи за відставку Шокіна насправді не вкрали – ЗМІ

4498 5

Минулого тижня нардеп від об'єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв сповістив про втрату пакета підписів парламентарів за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна. Проте видання "Інформатор", посилаючись на власне джерело у Верховній Раді, стверджує буцімто Соболєв не загубив, а продав згадані підписи.

Як відомо, ініціативній групі народних обранців на чолі з депутатом від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрієм Лозовим вдалося зібрати 127 підписів.

Кампанія розпочалася із підписів лідера опозиційної фракції Олега Ляшка та всього складу "Радикальної партії". Також повністю підтримали ініціативу об'єднання "Самопоміч", ВО "Свобода" та "Укроп". Свої підписи ставили й окремі депутати з "Батьківщини", "Народного фронту" та "Блоку Петра Порошенка".

Проте пізніше, коли над опозиційним депутатом Лозовим нависла загроза арешту, а у списку було вже 108 підписів, його передали для подальшого збору Єгорові Соболєву. Він зібрав іще 19 підписів, крім того, "Батьківщина" завила про готовність повним складом підписатись за відставку генерального прокурора,  – таким чином список перейшов би на розгляд президента і парламенту.

Уже 11 грудня стало відомо, що пакет підписів вкрадений, чи то пак загубився у стінах парламенту.

Однак підписи не горять і не губляться, а продаються, пише "Інформатор" і повідомляє: за 127 автографів депутатів намісник президента Ігор Кононенко начебто заплатив 250 тисяч доларів. Таким чином, БПП нібито подарував Шокінові ще кілька місяців на улюбленій посаді.

Водночас колишній перший заступник голови адміністрації президента України Андрій Портнов заявляє, що в його розпорядженні є списки з підписами нардепів за відставку генрокурора, які зникли в Соболєва.

Объявление.Продам недорого папку с подписными листами за отставку Генерального прокурора Украины или выменяю их у него...

Опубліковано Андрей Портнов 11 грудня 2015 р.

Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости