MENU

Заступник міністра інфраструктури: Причина цього всього безладу - корупція

2313 0

Заступник Міністра інфраструктури України Володимир Омелян, який разом з міністром інфраструктури Андрія Пивоварського корупцію й відсутність політичної волі у країні звільняються, розмірковує про причини безладу в Україні

Якщо серйозно.

Причина цього всього безладу - корупція.

Я не готовий сказати, коли це все точно почалося.

Чи коли Бакай створив "Нафтогаз", чи коли Янукович вдруге став прем'єром і напхав донецьких без розбору і кваліфікації на всі керівні посади, зрозумівши, що не обов'язково розбиратися, коли можна рєшать, чи коли Ющенко одним махом вигнав 20 000 держслужбовців і набрав патріотів льош-мерседесів.

Чи коли межа "подяки" вийшла за рамки умовно пристойних 2-10% і сягнула 30-50-70% відкату і проникла майже в усі верстви суспільства?

Щоб заспокоїти людей, почали плодити шоу і обіцянки. На фоні загального зубожіння населення - вистави ставали все дорожчими і примітивнішими.

Цинічна гра на настроях породжує зневіру.

Ми повинні чітко розуміти, що зараз йде не змагання ідей, візій майбутнього, а банальна бійка за доступ до знікчемнівілого, але все ще мегапривабливого ресурсу.

Жоден із цих підпанків абсолютно нічого собою не представляє в умовах західного світу. Там - це їх вілли, відпочинок, кураж, а от ресурс цього всього - тут.

Замість того, щоб оголосити всім рівні правила гри, провести амністію капіталу, запустити економіку, а отже дати владі шанс незалежно провести якісні зміни - йде суцільна дискредитація всього і всіх, в надії, що переможець отримає все.

Переможець не отримає нічого, мушу запевнити.

На початку моєї роботи я терпляче пояснював "великим і успішним бізнесменам": ми - це Ваш єдиний шанс. Якщо у нас вийде провести реформи, Ви очолите рейтинги багатіїв Європи. Якщо не дасте нам цієї можливості - капіталізація Ваших статків дорівнюватиме нулю. Як і капіталізація країни.

Роблять все одно по-свому, як завжди. З якоюсь тупою вірою, що всі попередники недолугі, а от у них вийде стати успішними грабіжниками диліжансів і респектабельними бізнесменами.

Я не знаю коли це почалося, але це необхідно невідкладно зупинити. Усім нам, заради нас самих і країни.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини