MENU

Ліберальна податкова реформа – вже наступного року?

2096 0

Вчора, 17 грудня, на засіданні спільної робочої групи, до якої увійшли представники і Верховної Ради, й уряду, було нарешті прийнято рішення, як ми рухаємося далі щодо бюджету та податкової реформи.

У понеділок, 21 грудня, до Верховної Ради буде подано новий законопроект про внесення змін до чинного Податкового кодексу. Вони стануть тією податковою базою, на якій буде побудовано бюджет країни на 2016 рік. Ці зміни допоможуть збалансувати бюджет та не допустять руйнівних наслідків для економіки.

Що ж стосується законопроекту №3630, то вже після затвердження парламентом змін до Податкового кодексу та ухвалення закону про держбюджет його також розгляне Верховна Рада в першому читанні. Планується, що цей документ стане базою для розробки в наступному році нового податкового кодексу, в якому знайдуть своє відображення і прогресивні норми парламентського законопроекту №3357.

Вірю, що наступного року нам вдасться підготувати для країни справді ліберальну податкову реформу, яка буде детально прорахована найширшим колом спеціалістів, погоджена із суспільством і міжнародними партнерами та прийнята, як цього вимагає закон, до 1 липня 2016 року. Й у новий 2017 рік ми увійдемо уже з новим кодексом і новою податковою філософією. 

Ніна ЮЖАНІНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини