MENU

Що мали би сказати олігархи, якби їм справді йшлося про допомогу країні

2677 1

Поки група бізнесменів-олігархів, зібраних Тарутою, нещадно критикує владу за "зубожіння населення", "нескінченний конфлікт на Донбасі" й обіцяє на цьому тижні доопрацювати якусь заяву про порятунок країни.

Вважаю, що наш громадянський обов'язок допомогти їм з тезами до цієї заяви. Отож:

"1) Ми, представники великого бізнесу, УСВІДОМЛЮЄМО свою частину відповідальності за створення порочних відносин між бізнесом та політиками, які створювалися за всіх попередніх влад і завдяки яким були накопичені наші статки, але не сформувалася конкурентна українська економіка... Ми більше так не будемо! Бізнес інтереси не можна ставити вище інтересів країни!

2) Ми віднині платитимемо всі податки, НЕ БУДЕМО ВИВОДИТИ гроші за кордон та інвестуватимемо у вітчизняну економіку. Тільки так ми доведемо, що щиро вірим у майбутнє нашої країни!

3) Ми готові до ПРОЗОРИХ ВІДНОСИН з політиками, готові з олігархів перетворитися на звичайних представників великого бізнесу, які працюватимуть в умовах чесної конкуренції.

Наша мета – створити в Україні соціально відповідальний бізнес, який візьме з державою солідарну відповідальність за розвиток країни. Наше завдання – подолати розрив між багатими та бідними, створити умови творення середнього класу – запоруку соціальної стабільності в країні.

Ми свідомі того, що ТІЛЬКИ ТАК ми зможемо зберегти свій бізнес, гарантувати майбутнє собі і своїй країні!"

Ну, Тарута, Ахметов, Пінчук і компанія мають підтримати. Правда ж?

Сергій ТАРАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини