MENU

Ви захочете в Україну: наша країна за 20 років

5271 12

Ви можете уявити собі нашу державу через 20 років? Ні? О, тоді я залюбки Вам допоможу. І повірте, повірте мені на слово, Ви понад усе захочете жити під нашим небом, під нашим жовто-блакитним прапором.

Чому? Тут усе просто. Бо Україна через 20 років буде саме тим місцем, де буде хотітися жити, любити, народжувати дітей, старіти і навіть помирати не тільки патріотам українцям, а й європейцям, американцям і навіть росіянам.

Проте відійду трошки від притаманної для мене романтики і представлю Вам майбутнє України, так би мовити, конкретно. Говорити буду про основне, а все інше Ви неодмінно захочете побачити на власні очі.

Освіта


Навчатися у вишах будуть не для шматку пластику, яким сьогодні нікого не здивуєш. Бюджетні місця перестануть бути товаром, а стануть результатом важкої та тривалої праці над собою. Університети не випускатимуть потік "середнячків", а даруватимуть державі неоціненних фахівців. І ці золоті кадри залишатимуться в Україні, підніматимуть державу на все вищий рівень розвитку. Іншого значення набуде середня освіта. Адже безліч професій не вимагають п'яти років у стінах університету.

Економіка

Україна обов'язково стане країною із найвищим рівнем економіки. Бо скоро-скоро (у масштабах 20 років) до влади все-таки прийде команда професіоналів, які зможуть витягти нашу державу з цієї ями.

Медицина


Основою медицини будуть страхові поліси. Ніяких тобі виплат ні в касу, ні в верхню шухлядку лікаря. Тільки страховка! І не дешева! Проте яким буде рівень обслуговування..! Бачили клініку в серіалі "Доктор Гаус"? В Україні будуть ще кращі. Як сьогодні у Феофаннії, наприклад. Та це вже зовсім інша історія.

Я б могла продовжити і розповісти, якими будуть зарплати, екологія, дороги.... Та хіба не краще приїхати і подивитись? Є, правда, один нюансик. Їхати потрібно вже зараз. Бо коли Україна стане такою, буде дуже важко отримати візу. Про громадянство я взагалі мовчу... Тому ласкаво просимо в Україну сьогодні. Приїздіть, і ми разом почнемо робити країну такою, якою вона точно-точно буде через 20 років.

Анастасія МОЛОТКОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини