MENU

Журналіст Володимир Бойко розповів, хто насправді приховується за вивіскою «Експрес-таксі»

4701 5

Рубрика «На хер з пляжу»

24 грудня 2015 року на свій фейсбук-сторінці я описав історію про те, як дві київські служби таксі відмовились мене обслуговувати українською мовою. Після цієї публікації, яка мала певний резонанс, одна служба промовчала, але друга – якесь «Експрес-таксі» – у відповідь влаштувала галасливу піар-кампанію, мовляв, «нацики поднимают голову» (саме у таких висловах найняті тролі бідкаються в соцмережах про те, що в Києві один клієнт зажадав від оператора таксі обслуговування українською мовою).

На другий день після появи ось цієї моєї замітки
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1660335210849937&id=100006204226091
мені зателефонував співробітник «Експрес-таксі». Щоправда, я так і не зрозумів з якою метою. Позаяк компанія абсолютно щиро визнає, що обслуговувати клієнтів українською мовою не збирається, оскільки диспетчерам, бачте, зручніше говорити російською.
Я не маю наміру моралізаторствувати на цю тему й риторично запитувати, чи могло б оце «Експрес-таксі» працювати, наприклад, у тій же ж Росії, відмовляючись обслуговувати клієнтів державною мовою. Витрачати час на подібні дискусії з поборниками «руского міра» сенсу немає ніякого. Але власники «Експрес-таксі» в своїй ненависті до українців призабули, для чого саме вони відкрили компанію. Тож, нагадую: напевно, для заробляння грошей. А гроші, як відомо, люблять тишу. Особливо в тих випадках, коли керівники компанії не сплачують податки та підробляють документи.

Тому якби у власників «Експрес-таксі» було б трохи розуму (про директора я мови не веду – там інтелект і не ночував), то найперше, що б вони зробили, коли почався скандал – з'ясували б, хто я такий і чим займаюсь останні 25 років. А довідавшись, що я працюю в жанрі розслідування та правової журналістики, негайно – за наявності розуму, ясна річ – оголосили б, що звільнили з роботи оператора таксі, яка зневажливо ставиться до української мови. І інцидент було б вичерпано.

Але власники та директор вчинили по-інакшому. Вони звернулись до усіляких шахраїв на кшталт редактора сайту «Пётр и Мазепа», такого собі Олександра Нонейця, та проплатили розміщення в сомережах істеричних повідомлень про те, що в Києві здіймають голову українські нацисти. Особливо дотепними пану Alex Noinets, напевно, здаються пропозиції тролів, щоби я звернувся до суду й спробував захистити своє право на обслуговування українською мовою в судовому порядку. Боже, яка наївність.

Я не збираюсь витрачати свій час на судові тяжби з якимсь «Експрес-таксі». Я просто відправлю на лаву підсудних керівництво цієї доблесної фірми, по-можливості – разом з редакцією сайту «Пётр и Мазепа». І, звісно, не за зневагу до українців та їхньої мови. А за шахрайство, несплату податків і розкрадання коштів державного бюджету.

Почнемо з того, що під машкарою «Експрес-таксі» насправді приховується таке собі Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Альмагест груп», код ЄДРОПУ 37787907, якому, очевидно, дуже муляє наявність ліцензії АЕ572427 на здійснення пасажирських перевезень. Ну що ж, я допоможу компанії позбутись цієї ліцензії.

Це підприємство належить родині Приймаків – Наталії Василівні Приймак, її чоловікові Олегу Михайловичу Приймаку та сину Олександру Олеговичу Приймаку.

На сайті компанії зазначено, що вона знаходиться на Московському проспекті, 32, насправді обшук треба проводити в бухгалтерії цієї фірми за адресою: м.Київ, вулиця Княжий Затон, будинок 9-А, квартира 369.

Хоча родина Приймаків найняла керівника фірми, такого собі Валерія Вікторовича Іванченка, фактично злочинною діяльністю заправляє Наталія Василівна Приймак, яка проживає в квартирі 115 будинку 10 по вулиці Озерна в Києві. Впевнений, що правоохоронні органи зможуть багато чого цікавого знайти за цією адресою, якщо прийдуть з ухвалою слідчого судді про обшук.
У наступних публікаціях під рубрикою «На хер з пляжу» я оприлюдню цікаві документи з діяльності цієї зграї аферистів. Один лише приклад - ця компанія не тільки не має жодного офіційно зареєстрованого водія-таксиста, але не має навіть реєстратора розрахункових операцій, а вся виручка йде «чорним налом». Для організації схеми ухилення від сплати податків Наталія Василівна уклала між собою та своєю фірмою договір поручительства від 20.02.2015 року №2015/02/20, відповідно до якого вона, як фізична особа-підприємець, надає своєму підприємству ПОСЛУГУ З ОТРИМАННЯ ГОТІВКОВИХ КОШТІВ З ПАСАЖИРІВ ТАКСІ.

Також окремий допис я найближчим часом присвячу пану Нойнецю та сайту «Пётр и Мазепа». Річ у тім, що цей сайт утримують три пройдиствіти з оточення колишнього міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, які заробляють на розкраданні бюджетних коштів через усілякі медичні тендери. Не так давно пан Нойнець помилково направив до мене свого соратника - співвласника й співредактора цього сайту Дмитра Подтуркіна. Нойнець і Подтуркін чомусь вирішили, що я маю якесь відношення до розміщення замовних публікацій на Інтернет-ресурсах і пан Подтуркін, до мого величезного здивування, взявся розповідати мені про ті злочинні схеми, які він крутить разом з Нойнецем, пропонуючи за гроші розмістити необхідні їм тексти в кількох виданнях.

Треба було бачити обличчя цього Подтуркіна, коли я, перервавши потік його красномовства, сказав, що не маю жодного відношення ані до цих видань, ані до розміщення замовних публікації, ані до злочинної діяльності взагалі.

Тож у наступних випусках цієї рубрики шановні читачі ознайомляться з моєю заявою про відкриття кримінального провадження щодо керівників ТОВ «Компанія Альмагест груп», узнають, у якій спосіб я організую позбавлення цієї фірми ліцензії, а також довідаються, на які кошти існує сайт «Пётр и Мазепа».

Сподіваюсь, це стане уроком для інших перевізників, які на прикладі «Експрес-таксі» переконаються, що відмовляти пасажирам в обслуговуванні українською мовою не тільки аморально, але й небезпечно.

Володимир БОЙКО, журналіст


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини