Ратушний: Те, що Бандера був і залишається символом незламності українського духу визнають усі. Навіть його вороги
Голова Всесвітньої української координаційної ради Михайло Ратушний нагадує, що сьогодні виповнюється 107 річниця від дня народження Провідника революційної Організації українських націоналістів Степана Бандери
І хоча ім'я Бандери гримить, не перший рік і в Україні, й за її межами - загал так і не знає правдивого Степана Андрійовича Бандеру, а дивиться на цю непересічну особистість через призму ворожої до нього і його Справи пропаганду.
Ще в далекому 1999 році до 90-ти ліття Бандери, Інститут Національного Державознавства, який я тоді очолював, видав, вперше в Україні в Києві, найповніший збірник виступів та статей Степана Бандери під загальною назвою "Перспективи Української Революції". І хоча наклад передбачався, відносно великий, до читачів дійшло лише 2 тисячі примірників, бо друкарня вирішила, що Інститут має перед нею заборгованість і відмовилась видавати решту накладу.
Наступного року "Перспективи Української Революції" вийшли і у видавництві "Відродження" в Дрогобичі з ініціативи Василя Іванишина, тодішнього провідника "Тризуба" імені Степана Бандери. Не знаю наклад дрогобицького видання, але і він, на мій погляд, є невеликим.
Тому і сьогодні, можу повторити свої слова написанні в передмові у 1999 році, " поява праць Бандери в Україні назріла давно. Адже і тепер актуальність написаного Степаном Бандерою не втрачена.
Бо те, що Бандера був і залишається символом незламності українського духу визнають усі. Навіть його вороги..."
То ж зі святом, бандерівці!
Обкладинка київського видання 1999 року.
Видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці українців з України та діаспори.
Видання під редакцією проф. Володимира Сергійчука "Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)". у 3-х томах.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки