MENU

Ратушний: Те, що Бандера був і залишається символом незламності українського духу визнають усі. Навіть його вороги

2175 8

Голова Всесвітньої української координаційної ради Михайло Ратушний нагадує, що сьогодні виповнюється 107 річниця від дня народження Провідника революційної Організації українських націоналістів Степана Бандери

І хоча ім'я Бандери гримить, не перший рік і в Україні, й за її межами - загал так і не знає правдивого Степана Андрійовича Бандеру, а дивиться на цю непересічну особистість через призму ворожої до нього і його Справи пропаганду.

Ще в далекому 1999 році до 90-ти ліття Бандери, Інститут Національного Державознавства, який я тоді очолював, видав, вперше в Україні в Києві, найповніший збірник виступів та статей Степана Бандери під загальною назвою "Перспективи Української Революції". І хоча наклад передбачався, відносно великий, до читачів дійшло лише 2 тисячі примірників, бо друкарня вирішила, що Інститут має перед нею заборгованість і відмовилась видавати решту накладу.

Наступного року "Перспективи Української Революції" вийшли і у видавництві "Відродження" в Дрогобичі з ініціативи Василя Іванишина, тодішнього провідника "Тризуба" імені Степана Бандери. Не знаю наклад дрогобицького видання, але і він, на мій погляд, є невеликим.

Тому і сьогодні, можу повторити свої слова написанні в передмові у 1999 році, " поява праць Бандери в Україні назріла давно. Адже і тепер актуальність написаного Степаном Бандерою не втрачена.

Бо те, що Бандера був і залишається символом незламності українського духу визнають усі. Навіть його вороги..."

То ж зі святом, бандерівці!

Обкладинка київського видання 1999 року.

Видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці українців з України та діаспори.

Видання під редакцією проф. Володимира Сергійчука "Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)". у 3-х томах.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини