MENU

В Україні значно зросла злочинність на вулицях, народ швидко почав озброюватися - эксперт

4971 9

По результатам минулого року Україна здивувала весь світ збудувавши стійку та ідеологічно сильну армію, що не змогло не викликати повагу навіть в російських спостерігачів, які відмітили, що українцям за півтора року вдалося зробити те, що вони зробили за 15. За це ми маємо бути вдячні силовому блоку під керівництвом Турчинова. Ми почали виробляти власні автомати по американським моделям, покращили виробництво та ремонт важкої техніки та суттєво зменшили корупцію в закупівлях для потреб армії.

Нажаль, державна розбудова на цьому закінчилася, адже паралельно ми повністю зруйнували правоохоронну систему. І тут окрема подяка іноземним консультантам та грантоїдам, які, нічтоже сумняшися, не розуміючи нашу систему та навіть не намагаючись її вивчити, перекроїли всі правоохоронні органи та не передбачили при цьому перехідних положень, в результаті чого припинилося розслідування 13,5 тисяч кримінальних справ.

До того ж нам влаштували цирк з обранням громадянами прокурорів та детективів, що є нечуваним в будь-якій іншій країні.

Правоохоронці інших держав, яким про це розповідають, реагують однаково: «який бред!».

І дійсно: який бред особам, які не мають уяви про правоохоронну діяльність, обирати прокурорів, в той час як сотнями років система вибудовувался на принципах поступового професійного росту. До того ж незрозуміло навіщо тоді народ обирав Парламент та Президента, на яких має бути покладена політична відповідальність за формування органів державної влади?

Насьогодні на вулицях громадяни вже відчули ту статистику, яку нам бояться повідомити офіційно: значно зросла злочинність на вулицях, а народ швидко почав озброюватися, у зв'язку з чим магазини зброї не встигають її завозити.

І як завжди без гумору не обійшлося в Одесі: як свідчать правоохоронці, місцевий криміналітет на судових засіданнях почав скаржитись на те, що в область приїхала велика кількість грузинського криміналу, якому (!) дозволено займатися розбоєм та крадіжками під умовою, що якщо затримають, треба пропонувати хабар і дзвонити в службу внутрішнього контролю, щоб та арештувала правоохоронця, який погодиться хабар взяти, та таким чином розтиражувала боротьбу з корупцією в області.

До речі, кількість розбойних нападів в Одеській області в минулому році зросла в 5 разів. По кілька кожного дня.

Olena Tyshchenko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини