MENU

Що можна чекати від Гонтарєвої, яка виросла у порочному колі фінансових аферистів? - Ігор Луценко

3540 0

В цю суботу, 30 січня, ми збираємося під НБУ на Інститутській і проведемо під НБУ дійство, щоб донести українцям необхідність санкцій щодо російського капіталу в Україні. Європа і США вводять санкції проти московських фінустанов - чому нічого не робить НБУ? Бо зайняті аферами?

***

Політика Гонтарєвої в НБУ, схоже, не передбачає жодної уваги до захисту від гібридного наступу Росії. Ба більше, теза про нібито "невигідність" економічних санкцій проти агресора є офіційною позицією Нацбанку, позицією, вигідною агресору.

Насправді експансія росіян у медіа, фінансовій, енергетичній сфері носить перш за все символічно-імперську ціль.

Вивіски російською мовою російських банків, заправок, страхових компаній покликані переконати нас, що ми - частина Росії ПО ФАКТУ, і що юридичний нюанс з формальною нашою незалежністю - історичний курйоз, алогічна випадковість. Ці вивіски працюють як пропаганда принад "русского міра", як реклама досягнень Путіна.

Масштабне залучення українців до економічних зв'язків з московським фірмими має на меті переконати їх у НЕВИГІДНОСТІ боротьби з Путіним, у невигідності нашої незалежності.

Треба робити так, як робить весь притомний світ - витискати цей отруйний, злочинний капітал подалі.

***

НБУ - приклад, як дрібний світогляд української еліти РФ використовує у своїх інтересах. Зосереджений на корупції, на намаганні урвати собі шмат багатсва, український правлячий клас нездатен оборонятися від багаторівневої атаки зі Сходу - і, як насідок, неминуче приходять моменти, коли народу доводиться самостійно захищати свої свободи, несучи колосальні жертви.

Перефразовуючи відому фразу Черчіля про ганьбу і війну, коли ми ігноруємо гідність ради грошей, ми втрачаємо і гідність, і гроші. А що іще чекати від очільників Нацбанку - Гонтарєвої, Рожкової, які виросли у порочному, позбавленому будь-якого патріотизму колі фінансових аферистів, самі маючи цю хворобу у своїй крові?

Аферисти = зрадники.

Ігор ЛУЦЕНКО, народний депутат


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини