MENU

Їм гроші очі заліпили? - Доній про російську пропаганду на українському ТБ

3212 4

Отруєні мандарини...Як українські телевізійники продовжують допомагати російській пропаганді.

Вчора (31 січня 2016 р.) по популярному каналу 1+1 був показаний російський серіал "Ладога". Типовий зразок російської пропаганди на тему Другої світової війни. Кляті німці намагаються отруїти дітей блокадного Ленінграда отруєними мандарінами (дивно,що не апельсинами. Але теж такими підкреслено яскраво помаранчевими на тлі сірого у кольорах фільму). Принципова радянська розвідка (угу, не нагадаєте, хто з Пітерського КДБ зараз найбільш відомий?) героїчно бореться з підступними ворогами. Нарешті наприкінці фільму стає відомим головний підступний ворог-зрадник, який мотивує свій вчинок тим, що під час Голодомору його родина займалася канібалізмом (не треба нагадувати, яка країна асоціюється з Голодомором?). Зрадник покараний і знищений. Ленінградські дітлахи врятовані. Отруєні мандарини горять яскравим полум'ям.

Російська агітка знята у 2013 році. Прем'єра на Першому російському каналі відбулася 27 січня 2014 року. Це означає, що український канал(1+1) купив це російський мілітарний фільм вже після Майдану. І показує нині. Після російської агресії в Україну. Коли кожна російська мілітарна пропаганда впливає на посилення російьких колаборантів в Україні, і спрямована на деморалізацію українців. Тобто, український канал, який говорить про "патріотизм", допомогає Росії співати агітки про "отруєні мандарини" та "зрадників-голодоморців"...

До речі, це питання не до одного 1+1. Російські мілітарні агітки продовжують крутитися і на інших українських каналах. Принаймні, на ICTV на минулому тижні повторювався російський військовий серіал "Диверсант". То в мене питання то топ-менеджерів українських каналів:

1.Ви робите вигляд, що Ви тупі?

2.Вам гроші очі заліпили?

3.Вам доплачує посольство Росії?

Олександр ДОНІЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини