MENU

Юрист: Недоречно на четвертому році війни показувати в Україні серіал про росіян, які з Москви їдуть у Крим

2408 0

Дякую, що телеканал 1+1 media оперативно відповів на мій пост у ФБ щодо "духу русского мира" у серіалі "Ищу жену с ребёнком", який вони днями демонстрували в ефірі (посилання на відповідь телеканала мені). Це ї є цивілізована сучасна комункація між глядачами та медіа.

Але мушу відповісти по пунктах:

1. Я впізнала на кадрах вулиці Києва, але уважно перечитайте мій пост. Я зазначила про те, що сюжет, а не зйомка відбуваються в Москві. Доказ – приєдную скріншот кадру з фільму, авто головного героя з московськими номерами.

2. Фільм зроблений для російського ринку. Бо хоч і Зеленський його продюсував, всі четверо виконавці головних ролей – актори російських театрів та кіно. Крім того, на російських сайтах країною виробництва серіалу зазначена Росія. Скріншот додаю до цього посту.

3. Не варто апелювати до дати останнього знімального дня, який був восени 2013 року. Бо останній день зйомок – це ж не кінець виробничого процесу фільма. Ще ж є монтажно-тонувальний етап (відповідно до Закону України "Про кінематографію"). Саме через це датою створення цього серіалу зазначено 2014. Бо його виробництво було завершено у 2014-му.

Читайте також: Українці часто прискіпуються до деталей та поверхового, ігноруючи основне та справді важливе

4. Я вважаю недоречним на 4-му році війни показувати в Україні серіал, створений для російського ринку у 2014 році, про росіян, які з Москви їдуть всі разом в Крим. Я вважаю це частиною російської пропаганди спрямованої на звикання росіян до того, що "Кримнаш". Таких фільмів вони створили безліч і не помічати це – лицемірство.

p.s. останній пункт стосується всіх медіа, бо багато хто заграє з такими речами. Так, я про це пишу і говорю – гугліть.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Анна МАЛЯР


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости