MENU

Друг пізнається в біді: 200 канадських інструкторів розпочнуть новий курс підготовки українських вояків

2389 0

Учора, 10 лютого, на Яворівському полігоні солдати 2-ї Канадської дивізії в рамках ротації замінили військових 4-ї Канадської дивізії. 200 канадських інструкторів розпочнуть новий курс підготовки українських воїнів.

Друг пізнається в біді. Канада – великий друг України. Бо коли на нашу землю напав ворог, вони одні з перших протягнули руку допомоги. В найскладніший час канадці надали неоціненну допомогу нашій армії. Канадські каски й бронежилети захищають життя наших воїнів, а канадські польові госпіталі рятують поранених українських героїв. Тисячі тон допомоги надійшло від наших друзів.

Особлива подяка канадським військовим інструкторам, які вчать наших бійців. На Яворівському полігоні я особисто бачив їхню роботу. Їхній професіоналізм і відповідальність. Але також згадую їхнє захоплення нашими бійцями, які пройшли випробування війною з російським агресором.

Сьогодні ж під час роботи міжнародного круглого столу "Парламентський контроль над сектором безпеки і оборони" за участю канадських парламентарів та експертів в оборонній галузі, маю честь особисто подякувати Канаді за допомогу у важкий час.

Андрій ПАРУБІЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини