Огляд блогосфери від UAINFO. 10 лютого 2016
Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогоднішній день, 10 лютого
Урядова криза і чотири сценарії розвитку подій
Найкращий сценарій: політичні клани знаходять в собі інстинкт самозбереження та затверджують професійний (технократичний) уряд, не забувши взяти на себе зобов'язання голосувати за його реформаторські закони. Протягом наступного року втілюються основні необхідні реформи, починається економічне зростання.
Є лише дві опції виходу з політичної кризи задля послідовного здійснення реформ: очищення влади і технічний, професійний уряд або дострокові вибори, ймовірно, не лише парламентські, а й президентські. Ми закликаємо всі активні сили громадянського суспільства приєднатися до цієї заяви та дій, які сприятимуть подоланню кризи довіри у сучасній Україні.
OSINT-розвідка скандальної перестрілки в Києві
У відкритому доступі є твітер-трансляція облікового запису @auto_kiev перегонів у режимі реального часу, яка дозволяє оцінити швидкість подій і, відповідно, автомобіля. Припускаємо, що повідомлення у твітер надсилали миттєво. Для вимірювання відстані використаємо Google Maps.
Український посол в Хорватії публічно відповів на запрошення до російського посольства
"Визнаю, що був здивований, отримавши Ваше запрошення на прийом з нагоди Дня російської дипломатії. Росія де-факто веде проти України війну, в якій загинули тисячі моїх співвітчизників, окупувала наш Крим і частину Донбасу, а російська дипломатія, в тому числі і Ви особисто, самовіддано цю агресію виправдовує ", – написав Левченко.
Прецедент Абромавичуса: як нам не втратити обличчя?
На початку 2016-го в країні склалася, можливо, найскладніша ситуація, коли кожен чинник впливу діє автономно. Захід тягне в один бік, інтереси української правлячої верхівки – в інший. Все це не стикується з думкою соціуму, яку, власне, ніхто й не питає. Попереду на нас чекають нові випробовування, інтенсивність яких залежатиме від подій найближчого часу.
Конституційній реформі "каплик". Ридати чи радіти?
Політичні мотиви справа десята, а перша – що тільки генпрокурор вносить подання про зняття депутатської недоторканості. Прокурор, якого можна увільнити одним натиском кнопки. Тож не питайте, чого депутати безкарно бешкетують. Але далі цьому проекту не світить – нестачу 56 голосів не здолати. Як не світить і проектам недоторканому та децентральному.
Перші київські хмарочоси. ФОТО
Ніколаєв свого часу проектував дзвіницю, яка мала бути вищою за лаврську. Проте вона не мусила затуляти попередницю, бо розташовувалась би в іншому місці – на території Троїцького монастиря, де зараз ботанічний сад імені Гришка. Там і нині ця церква діє, як і сам монастир. Але цієї дзвіниці заввишки 110 метрів там немає. І знаєте чому?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки