MENU

Удар від Папи Римського в спину України - Доній

28643 126

Удар від Папи Римського в спину України.

"Historic talks between Pope and Rassian Patriarh"- подивився CNN, і саме так підписана там підводка до довжелезного сюжету. "Історичні переговори між Папою та Російським Патріархом".

Не хочу ні кого образити з вірян, та речі слід називати своїми іменами.Це - допомога у поширення "Русского міра", ідеологом якого є Кіріл.

Навіть якби не було підписано жодних документів, сам факт таких "історичних" переговорів - це легітимізація нинішньої агресивної політики Росії.

Тепер західним політикам, які відстоюють продовження санкцій проти Росії, буде важче пояснювати таку необхідність своїм платникам податків. А якже, сам Папа цілується з основним ідеологом "Русского міра" і називає його братом.

А якщо почитати "Спільну заяву", яку Папа Римський очевидно підписав під диктовку Кіріла та ФСБ, то побачите там

1. улюблену мантру РПЦ про "канонічність":

"раскол среди православных верующих Украины будет преодолен на основе существующих канонических норм".

Нагадаю, це постійний закид УПЦ КП та УАПЦ в неканонічності" на думку РПЦ.

2. Додався пасаж, де розкритикували "метод уніатизму". Таке собі легеньке приниження УГКЦ:


"метод «униатизма» прежних веков, предполагающий приведение одной общины в единство с другой путем ее отрыва от своей Церкви, не является путем к восстановлению единства".

3. Ну, і звісно, ситуація в Україні подана не як акт зовнішньої агресії з боку Росії, а як внутрішній конфлікт, таке собі: "противостоянии на Украине"...

Кремль кидає всі сили, щоб вирватися з під санкцій. Для цього задіяна вся російська агентура, зокрема і церковна. Тож недаремно Путін влітку 2015 року літав до Папи Римського.

Ілюзій щодо церковників, сподіваюсь, поменшає. І побільше стане розуміння, що Україна виглядатиме в майбутньому так, як дозволять самі українці, і як українці сам Україну будуватимуть.

Олександр Доній


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини