MENU

Політичні партії є одним із головних джерел корупції в Україні, - заступник Міністра інфраструктури України

3041 1

Вчора обговорювали питання зарплат держслужби.

Піднялося питання зарплат депутатів.

В моєму випадку, зарплату я витрачаю на житло і харчування.

У мене теж є діти, як у більшості.

Безперечно, зарплата у 4300-6000 грн для народного депутата - небезпечно мало для суспільства.

Водночас, підвищивши зп бодай утричі і заселивши усіх в готель Київ, який і так утримується коштами платників податків, можна вирішити матеріально-побутові проблеми бодай на рік.

Врешті-решт, чому американські сенатори можуть винаймати одне помешкання на чотирьох у Вашингтоні, бо дорого, а українські слуги народу повинні відзначати перехід на черговий етап реформ купівлею чергового житла за кордоном, а водії-кухарі-коханки-друзі роблять селфі на фоні Маріїнського парку?!

Один із депутатів під час дискусії справедливо зауважив, що політичні партії є одним із головних джерел корупції в Україні, оскільки компанії є надзвичайно затратними і кошти потім необхідно "відбити з відсотками".

Тому - пряма заборона на політичну рекламу на ТБ, газетах, Інтернеті, біг-бордах, соцпакети. Скромні плакатики на газонах, до 1 м висотою. Так і газони з'являться. Теж, до речі, абсолютно прийнятна західна практика. Тим більше, в нас вже і державне фінансування партій з'явилося.

І побільше спілкуватися з виборцями, door-to-door. А то, 70% населення і не підозрює, хто представляє їх інтереси в Раді, щиро вірять, що це якісь інопланетяни, послані Богом.

Прості речі, які можуть привести до парламенту відданих справі і професійних людей.

А там, можливо, завдяки високій якості законів, продуманим діям, вдумливому контролю за роботою Уряду, і в країні нарешті реформи підуть валом. І зарплата стане ринковою.

Volodymyr Omelyan


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини