MENU

Киянин піймав у метро підозрілого прохача грошей. ВІДЕО

3946 0

Став свідком затримки в метро хлопця, який просив гроші ніби на лікування дитини. Вже два тижня по гучномовцю оголошують, щоб не жертвували неперевіреним особам. І цей час ніхто не ходив. Сьогодні (25 лютого, - ред.) трапився виняток.

Іде він по вагону з криками допомогти помираючій доньці. Для тих, хто сумнівається обіцяє показати документи. Ще якусь фразу кинув на кшталт "Бамагу покажу". Цікаво, хто в тих "бамагах" може розібратися? І чи достовірні вони, а не недруковані десь за рогом?
Цього парубка вже декілька разів бачив у метро. Але раніше з іншого боку йшов, з голови потяга. Змінив тактику? Якщо аналізувати на рівні відчуттів, то довіри не викликає. Проте в біді або стресі не всі виглядають притомно.

І от іде хлопець з текою документів і зупинився в розмові біля одного чоловіка. Той взявся переглядати документи, щось розпитує. Зупинки три розмовляли і той, що просить почав нервувати. Чоловік на якісь його слова сказав "Я сам батько чотирьох дітей. Розумієш?" Потім попередив, що зараз вийдуть на першій зупинці і підуть перевірять документи. Хлопець: "Я спєшу". Чоловік: "Я теж поспішаю, але час, щоб з'ясувати виділю" і взявся рукою за рюкзак прохача.

Так вони й вишли. Хлопець намагався відкараскатися, казав, що нічого поганого не робить і з паперами все гаразд. Чоловік видно засумнівався, тож і відпустив на якийсь час хлопця. І дарма. Той спритно рвонув у бік і стрибнув у потяг, оголошення про наступну зупинку закінчилося і двері зачинялися. І таки вскочив. За мить до того, як двері зімкнулися остаточно чоловік з не меншою спритністю просунув руку, відтак встромив другу і розтулив двері. Схопив хлопака і витяг назад на платформу. І вже тримав цупкіше.

Відбувалося все швидко, як в екшені.

З цього моменту я почав знімати на телефон. Під здивованими поглядами вони підійшли до чергової, викликали міліцію і пішли розбиратися. Мені подальшу зйомку заборонили. Не сперечався.

Не впевнений на 100%, що хлопець-прохач шахрай і не маю права звинувачувати. Але після спроби втекти хлопець дещо втратив довіру.

Завтра (26 лютого, - ред.) спробую дізнатися, чим усе закінчилося.

UPD. 

Щодо хлопця, який у метро просив гроші на лікування "хворої доньки". Цього прохача затримав чоловік увечері, 25 лютого. ...

Опубліковано Сергієм Панченком 29 лютого 2016 р.

Sergij Panchenko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини