MENU

Поучительная история из жизни Минобразования

3296 0

Рассказали забавную, но поучительную историю из жизни минобразования. Приходит, значит, ректор одного из ВУЗов к заместителю министра и предлагает взятку, чтобы тот закрыл глаза на фальсификацию студенческих работ. Замминистра от взятки отказывается (!), выпроваживает ректора из кабинета, и - на всякий случай - звонит следователям НАБУ. Тем временем ректор-неудачник не теряет надежды. Дождавшись первого дня весны, наше герой возвращается назад, в тот же кабинет и с настойчивостью, достойной лучшего применения, таки всучивает взятку. Но теперь этот фильм уже снимают следователи-кинематографисты из НАБУ)

Ректор арестован, а специалисты в раздумьях, что ему вручить - Оскара или премию Дарвина в области борьбы с коррупцией. 

Подробнее:

У вівторок, 1 березня, у стінах Міністерства освіти і науки України була зафіксована спроба ректора одного з університетів Запорізької області дати хабар заступнику Міністра Андрію Гевку. Інцидент було знято на відео представниками Служби безпеки та Національного антикорупційного бюро України, до яких напередодні звернувся заступник Міністра.

Підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки ВНЗ два тижні тому. Під час перевірки були виявлені маніпуляції зі студентськими роботами, що виконувалися підставними особами.

Ректор університету звернулася до заступника Міністра з проханням закрити очі на виявлені порушення. За це ректор пропонувала хабар. Андрій Гевко відхилив пропозицію та звернувся до Національного антикорупційного бюро з відповідною скаргою.

1 березня 2016 року ректор ВНЗ повторила спробу дати хабар заступнику Міністра у розмірі 10 тисяч доларів США із обіцянкою збільшити суму. Це було зафіксовано представниками НАБУ та СБУ.

Мустафа НАЙЕМ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини