MENU

Від імені податківця Романа Насірова депутату Сироїд принесли подарунок Сосо Chanel. Вона відмовилася. ФОТО

2975 0

Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд відмовилася від подарунка, надісланного від імені голови державної фіскальної служби України Романа Насірова. Світлину з подарунком бренду Сосо Chanel народний депутат опублікувала в своєму фейсбуці. З фото не зрозуміло, який саме це подарунок. Чи це парфуми, чи крем, чи ще щось? Але з тексту стає зрозуміло, що подарунок коштує більше 3000 гривень.

"Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке «явище» та листівку з вітаннями від Голови Державної фіскальної служби України", – розповіла вона у пості.

Сироїд зазначає, що проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й Закон України «Про запобігання корупції», який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу.

"Я дуже сподіваюся, що Голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8-м березня. Цю радянську практику «подарунків» потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості держслужбовців чи може навіть з підсвідомості, бо мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3000 грн", – дивується віце-спікер парламенту.

Сироїд повідомила, що відповідно до закону має здати «подарунок» на зберігання.

"Повідомлення написала, акт підготувала. Чекаю на представника Апарату Верховної Ради для передання Chanel на «зберігання»", – відрапортувала вона у фейсбуці.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини