MENU

Розділення Росії вигідне всім - блогер

5050 0

А чого ви кажете, шо не можете уявить собі ситуацію примирення Росією? А якшо світовa закулісa, не афішуючи цього, конєшно, зробе з Росії те шо вона хотіла від нас: розділеня на окремі невеличкі держави - кожна зі своєю ідентичністю, яких славабогу там повно? Розділення вигідно всим. Тоді торгувать нафтою і газом можна буде безпосередньо з Якутією чи шо там Ямало-ненецкій округ. І їм вигідно - і нам. Нада просто почать обсуждать то шо до якутів ставляться як до індіанців у 16-му сторіччі і шо вони зараз могли б мать рівень життя Саудівських арабів чи Катара і нанімать до себе в прислуги таїландців. Та для чого нанімать, коли можна просто жить у Таїланді, продаючи нафту направо і наліво.

Проблема Криму тоже ж внезапно вирішиться. Якшо це буде полностю окреме государство і ти зможеш пользоватись його курортами, тобі нужно, шоб воно було в складі України? Ти даже не помітиш, шо воно не в складі. Це окреме дружествіне напівтатарське государство, шо гостинно прийма в себе сусідські народи без віз і без бюрократії, а взамін нічого не требує, ніяких субсидій і вложеній?

Назвіть хоч одну причину, шо розділення Росії не вигідно світу. Не обовязково це робить відразу: спочатку глибока федералізація, така шо окремі республіки можуть вести свою міжнародну політику і вирішувать, куда їм продавать свій газ і нафту, шо заляга на її території, тоді федералізація переходе в шото похоже не ЄС, тоді ті республіки, шо побогаче, захочуть свою валюту, а там може і візовий режим з іншими республіками.

Предствляєте, мать під боком незагрозливі, договороспособні, відкриті невеличкі держави замість отієї одоробли? Я думаю, шо робота в цьому напрямку вже йде в закулісі.

Основні надії тут нада покладать на альтернативне паливо, шоб одпала необхідність в нафті і газі. А коли кончаться гроші, кормить челядь стане неможливим, i вона буде роспадатись на окремі країни.

Faina Kaplan


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини