MENU

Книга, яку потрібно читати усім політикам

3234 0

В сільській бібліотеці знайшла цілий відділ, шо якось проходила мимо нього, но не чипала: Соціально-економічна філософія чи філософсько-економічна соціологія чи біхейвіористична, попросту говоря, економіка.

Там таке, шо мені хочеться орать, шоб ці книжки срочно перекладать українською, витягувать з них саме ценне і пропагандіровать ці теорії в школі на батьківських зборах, в церкві, на пянках, на днях народження, в парку, в маршрутках.

Ось взять книжку Аарон Джеймса: "У*бани: теорія". Це все спокойно можна спроеціровать на нас, на наші революції і чому ми після революції все ще не можем виробить якусь общу стратегію, як поводитись з у*банами. Я обовязково підготовлю ілюстрований конспект-доклад по цій книжкі, просто хотіла зробить спойлер, шоб ви знали, шо там є. Короче, саме важке в боротьбі з у*банами - це те шо люди пропонують різні стратегіії їх нейтралізації і почуваються дуже впевненими, шо саме їх стратегія правильна. Особливо антагоністично оформлюються два лагеря: той шо хоче рішуче боротись з у*банами і той шо каже, шо у*бани непобедіми, а ви своїми діями зробите ше гірше. "Ми ж казали, шо буде все даже ше гірше, поверніть старих у*банів, нові ще даже хуже". В результаті люди, шо їх стратегії боротьби з у*банами різняться, починають ненавидить одне одного більше ніж вони ненавидять у*банів. Це неізбєжно. (Я думала, шо це тіки ми особінні)

Аарон Джеймс підкреслює, шо у*бани невиправні, але їх дії можна нейтралізовувать, перетягнyвши на свій бік напіву*банів і недоу*банів - як одна із стратегій. І ше він дає ряд стратегій, які я опишу в ілюстрованому конспекті. Крім того, хоч у*бани і невиправні, треба обовязково з ними боротись, шоб полуу*бани і недоу*бани дивились на їх трудну судьбу і самі не заохочувались ставать повноцінними у*банами.

Мені здається нада обовязково задіять людей з філософською освітою, наприклад, обязать депутатів брать їх в помошніки. Бо проблема, шо стоїть перед нами - вона насамперед філософсько-психологічного характеру, а тоді з неї випливають економічні, політичні, судочинні та інші проблеми. Ось людина з філософською освітою ходе без роботи, втiк з Донбаса: Олежик Галазю. Депутати, беріть собі в помошніки.

Faina Kaplan


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини