MENU

Унікальна мовна карта: якою мовою спілкуються українці. ІНФОГРАФІКА

8488 0

Громадський діяч Олексій Курінний розмістив на своїй сторінці у "Фейсбук" цікаву інфографіку. Це - мовна карта України. Її було створено за підтримки Уряду Канади у березні 2015 року і січні-лютому 2016-го. Як зазначає експерт, в опитуванні прийняли участь 17-19 тис. респондентів (!) у 22-х обласних центрах України, а також у Сіверсько-Донецьку та Маріуполі. Люди відповідали на питання щодо того, якою мовою вони спілкуються вдома.

Якщо розглядати ближче, то мовна ситуація в країні насторожує. Число регіонів, де вдома говорять українскьою - 10 проти 11 російськомовних! У центрі країни також переважає російська. Зрештою, дивіться самі.

ПЕРЕПОСТ МАПИ ВІТАЄТЬСЯ - ЧОМУСЬ МАПУ ВИЧИСТИЛИ З ФБ (видалив не я!!) ДОБРЕ Б ЗАКИНУТИ МАПУ І ПОЗА ФБ!ОНОВЛЕНА МОВНА М...

Опубліковано Oleksiy Kurinniy 2 квітня 2016 р.

Відбувається тотальне зросійщення території країни. "Становище української мови в обласних центрах, виявлене за даними двох опитувань - збереження русифікції - якраз і є причинами нашого уболівання і боротьби за державну мову» - зазначив автор. За його словами, мапу чомусь «вичистили» із Фейсбуку. Олексій Курінний просить поширити її і поза соцмережами.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини