30 фото біля меморіалу на Троєщині. 30-ті роковини Чорнобильської трагедії. ФОТОРЕПОРТАЖ
Сьогодні, 26 квітня, відбувся мітинг-реквієм та урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля», що на Троєщині, розповідає у своїй сторінці на "Фейсбук" Дар'я Ревенко. Місце розташування парку – 4 мікрорайон масиву Троєщина – було обрано зовсім невипадково. Саме у цьому мікрорайоні проживає найбільша кількість чорнобильців, яких 30 років тому евакуювали сюди з міст Прип'ять та Чорнобиль.
Як розповідають очевидці, у будинках під номером 15, 15-А, 15-Б та 17 по вилиці Архітектора Ніколаєва розміщували переселенців із радіоактивних зон. Ось, що розповідають мешканці району: "Ми як тільки поселилися у будинок навпроти, то прокидалися вночі від шуму вантажівок та галасу людей, які переїжджали сюди. На це страшно було дивитися. Здавалося, що розпочалась війна...".
За участю керівництва Деснянської райдержадміністрації, депутатів Київської міської ради, представників міжнародних громадських організацій, громадських чорнобильських організацій, представників духовенства та активних мешканців району було проведено урочисту церемонію покладання квітів до меморіалу, а також облаштована польова кухня. До мешканців Києва прибули гості із-за кордону: Президент благодійної організації «SOS'86 - Діти Чорнобиля» Рольф Конерсманн (Німеччина) та Карстен Каукель, Президент громадської благодійною організації «Тур співчуття» Олівер Ерхардт (Німеччина, Гамбург) подарували одній із пожежних частин столиці нову уніформу. Фото із місця подій – далі у матеріалі.
Вручення уніформи для пожежників від німецьких гостей
Покладання квітів
Дорогою до польової кухні. На фоні - будиок, у який переселяли людей після аварії.
Жінки пригощають гостей польовою кухнею
Черга до намету з їжею
Більше фото на сторінці у "Фейсбук":
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки