MENU

Макрон проситиме Сі вплинути на Путіна для досягнення перемир'я в Україні

16 0

Макрон проситиме Сі вплинути на Путіна для досягнення перемир'я в Україні

Президент Франції Еммануель Макрон під час свого візиту до Китаю на початку грудня проситиме Сі Цзіньпіна вплинути на Росію з метою досягнення перемир'я в Україні.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомили на брифінгу в Єлисейському палаці, присвяченому майбутньому державному візиту, інформує UAINFO.org

«У цей момент, коли ведуться інтенсивні переговори щодо виходу з кризи, ми хочемо, щоб Китай зміг переконати, вплинути на Росію і скерувати її до якнайшвидшого припинення вогню та закріплення цього перемир'я», - зазначили в канцелярії президента.

Там також назвали Китай одночасно «партнером» та «системним суперником» Європи та нагадали, що поїздка, запланована з 3 по 5 грудня, буде вже четвертим державним візитом Макрона до Китаю.

Серед інших тем, Франція також закликатиме Китай до «стриманості та «дотримання статусу-кво» щодо Тайваню та просуватиме «програму співпраці та рівноваги в економічній та торговельній сферах», що буде основною метою французького головування в G7 у 2026 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Укрінформ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини