MENU

Нині у ролі окупанта виступає не Гітлер, а Путін - Портников

4160 0

Напередодні річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в російському МЗС назвали провокацією спільні військові навчання Грузії і Сполучених Штатів. В іншій колишній радянській республіці - Молдові - теж проходять спільні з американцями військові навчання.

Активісти проросійської Соціалістичної партії заблокували на кордоні з Румунією американську колону, щоб не допустити виставки військової техніки зі США у День перемоги. З вимогою не проводити цю виставку звернувся до влади і лідер молдавських комуністів, колишній президент країни Володимир Воронін.

Так правда про війну російськими офіційними особами і їхніми маріонетками на пострадянському просторі підміняється пропагандистським міфом. Якщо прислухатися до тих, хто обурюється з приводу американської військової виставки, то можна подумати, що США були ворогами Радянського Союзу у Другій світовій. Правда - інша.

Сталін і Гітлер були союзниками в перший період другої світової війни. Два диктатора разом нападали на європейські країни, домовилися про розподіл континенту. Тільки після нападу Гітлера на СРСР ця країна вступила у війну на боці антигітлерівської коаліції. Ще через півроку до цієї коаліції приєдналися і Сполучені Штати. Допомога США Радянському Союзу у війні неоціненна. І це - не таємниця. Про це прекрасно знає кожен, хто пережив війну.

Але після того, як Радянський Союз вступив у звичну конфронтацію з демократичним світом, правда про війну стала підмінятися пропагандою. І цією пропагандою багато хто в Росії і в колишніх радянських республіках продовжує жити й зараз. Так ось, для російських дипломатів і молдавських комуністів і соціалістів нагадаю, що однією з головних цілей союзників було звільнення Європи від окупації. А сьогодні в ролі окупанта виступає не Гітлер - Путін.

І якщо США намагаються допомогти арміям країн, території яких окуповані агресором, вони продовжують справу солдатів Другої світової - справу звільнення та захисту свободи. А ті, хто на повний голос кричать із усіх репродукторів «діди воювали», продовжують справу нацистів.

Вони своїх дідів, які віддали життя за те, щоб окупація чужих земель стала історією, просто зрадили. І ніякого морального права влаштовувати парад в епіцентрі агресії - Москві - не мають.

Виталий Портников для radiosvoboda


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини