MENU

Ніякі антидержавні заколоти та кремлівські провокації в Украіні не пройдуть - Зорян Шкіряк

2578 0

Всі підрозділи МВС, Нацполіція, Національна гвардія, ДПСУ та ДСНС готові до виконання поставлених задач під час вшанування Дня пам,яті жертв Другої світової війни та інших заходів 8-9 травня. Наразі, сил і засобів для забеспечення охорони громадського порядку цілком достатньо.

В разі потреби, негайно будуть залучені підрозділи, що перебувають в оперативному резерві. Правоохоронці продовжують нести службу в посиленому режимі на територіі всієї краіни.

З метою недопущення та упередження провокацій, що можуть бути підготовлені російськими спецслужбами разом з представниками деструктивних проросійських політсил та організацій в Украіні, спільно з підрозділами СБУ тривають контртерористичні заходи в низці областей.

До цілодобового чергування залучено понад 25 000 поліцейських і бійців спецпідрозділів Нацгвардіі.

Правоохоронці налаштовані рішуче і будуть жорстко та адекватно реагувати на будь-які спроби дестабілізаціі внутрішньоі ситуаціі в Украіні.

Задля національноі безпеки, захисту конституційного ладу, прав і свобод, а також недоторканості життя і спокою мирних громадян, можуть бути застосовані усі необхідні сили та засоби, що визначені Законами Украіни та відповідними нормативними актами, що регламентують діяльність правоохоронних органів.

Ще раз закликаємо усіх громадян, що братимуть часть у заходах 8-9 травня бути виваженими і стриманими, зберігати холодний розум і не вдаватися до жодних протиправних та радикальних дій.

Путінські "руська весна" і "новоросія" здохли!

Ніякі антидержавні заколоти та кремлівські провокації в Украіні більше не пройдуть.

Все буде добре. Слава Украіні!

Зорян Шкіряк


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини