MENU

"Якщо через вас закриють "Миротворець", я вам це ніколи не пробачу", - Різниченко

5038 0

Шановні ліберальні журналісти!

Я колись покинув журналістику, бо боягузлива і пихата позиція "над бійкою" здавалася мені жалюгідною.

Я не знаю, як у вас вистачило совісті під час війни їздити на окуповану територію і вести звідти репортажі, узгоджені з ФСБ. Я не розумію зараз, чому ви не соромилися тиснути руки окупантам, а тепер соромитеся опинитися з ними поруч у списках.

Я щиро радий, що центр "Миротворець" оприлюднив данні журналістів, які були визнані окупантами достатньо лояльними, аби офіційно бути запрошеними до захоплених міст. Списки таких журналістів - безумовно суспільно корисна інформація.

Центр "Миротворець" зробив для нашої перемоги в кілька разів більше, зібрав і оприлюднив корисних данних більше, ніж все "об'єктивне" мило, пропущене в телебачення. Тож я буду дуже, дуже засмучений, якщо через безпринципних людей у центра виникнуть проблеми.

Український ліберальний журналіст може мати власну точку зору рівно до моменту, поки його ср*ці нічого не загрожує. В цей час він і політикою може займатися, і навіть лідера з себе може зобразити. Але варто лише, аби в повітрі запахло смаленим (наприклад, коли повстанці спалили перші міліцейські автобуси в 2013 під КМДА), як "лідери" і "політики" одразу забувають, що вони колись мали позицію. Вони знову перетворюються на простих об'єктивних журналістів і стають ні при чому - до моменту, поки небезпека мине.

Пам'ятаєте, як Наєм всіх скликав на Майдан, а потім, коли тітушки вже полювали за нами, спокійно брав інтерв'ю у Кернеса? Оце воно і є. Пам'ятаєте, як Сірожа Лещенко всю революцію просидів у США, а повернувся лише для того, щоб стати депутатом?..

Сьогодні Сірожа Лещенко накатав на "Миротворець" запит в прокуратуру. Прокуратура рада старатися - відкрила кримінальне провадження, по "перешкоджанню діяльності журналістів".

Бл*ді, якщо через вас мусора закриють "Миротворець", я вам це ніколи не пробачу.

P.S.

Ілюстрація: на фотографії журналіст Павло Канигін, один з авторів доносу на "Миротворець", показує пальчиками "V" в обнімку з Олександром Бородаєм, "прем'єр-міністром ДНР".

Дмитро РІЗНИЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини