MENU

Як позбутися російської телеокупації

3871 0

На жаль, канал "Інтер" належить певним проросійським олігархам так само, як і багато інших засобів інформації. Від тих людей колись залежало обрання президента й обрання багатьох народних депутатів, які продовжують в той чи інший спосіб лобіювати інтереси Росії.

В той час як у нас йде війна із Російською Федерацією, яка за законом є країною-агресором, відповідно медіавплив такої країни має бути обмежений. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення мала би жорстко сказати, що присутність медіа із країни-агресора в цей час є неприпустимою і видавати їм попередження. Все це має регулюватися законом.

Однак законопроект Вікторії Сюмар, який би визначав, що європейською є продукція країн, які підписали Конвенцію про транскордонне мовлення, так і не був проголосований на останньому засіданні Верховної Ради. Цього четверга по ньому має бути повторне голосування. Законопроект потрібно підтримати.

Патріотизм має бути не у порожніх гаслах, а у конкретних діях і конкретних голосуваннях. Якщо цей законопроект буде підтримано - вплив Росії в Україні значно обмежиться.

Уряд теж має реагувати на подібні речі. В уряді ж є Міністерство інформації, яке теж має готувати і подавати законопроекти, щоб унеможливити подібні дії.

Коли йде війна і відбуваються такі порушення, як на Інтері, то Служба безпеки України повинна сказати - на скільки цей канал є незалежним, на скільки піддається впливу російського агресора і маніпулює нашим суспільством. Якщо таке відбувається, то очевидно, що такі засоби масової інформації мають бути позбавлені ліцензії.

Я, наприклад, за системою поглядів і цінностей, є лібералом. Але коли мова йде про агресію чи про країну-агресора, то це не питання лібералізму чи консерватизму, це питання національної безпеки. Вплив агресора має бути обмежений різними способами. І до свободи слова це не має жодного відношення. Хоча цим фактом часто намагаються маніпулювати.

Микола КНЯЖИЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини