MENU

Союз із Туреччиною має велике значення для статусу України як держави - експерт

3274 0

Співпраця з Туреччиною у військовому плані - дуже перспективна і може позитивно вплинути на Україну. Такий союз стає показником того, що наша країна має певні військові можливості. Безумовно, це добре впливає на імідж держави. Таку думку у блогах АСН висловив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

«Склалося так, що у Туреччині є свої внутрішні проблеми, зокрема курди, екстремістські організації, як і у нас екстремісти - терористи, сепаратисти на сході України. І це наша спільна біда. І тут ще з'явився агресор (я маю на увазі РФ), який зачепив у військовому плані Туреччину. На цьому тлі дуже правильно, що домовилися про військове співробітництво, про підтримку. У Туреччини великий військовий потенціал, це дуже сильна військова держава. Нам потрібна ця підтримка для фіксації цього просування, його публічності. Це має велике значення для статусу України як держави з певними військовими можливостями, як держави, яка здатна йти на союзи, в тому числі і військові. І в екстремальних ситуаціях це дуже піднімає імідж», - розповів експерт.

Вовк упевнений, що в цьому співробітництві у нас більше можливостей, хоча зараз у нас всі потуги направляються на забезпечення озброєння військ на сході країни.

«У цьому союзі я бачу Україну в перспективі як провідну, вона допоможе Туреччині оснастити свою армію. У нас солідні фахівці з великим озброєнь і є науково-дослідні інститути, хоча вони зараз і перебувають у певному занепаді. Також у нас із Туреччиною проходить явний кордон - це Крим. Підтримка кримських татар - це ще один плюс для налагодження дружніх відносин із Туреччиною. Є питання релігії, але вони абсолютно не піднімаються, тим більше Туреччина не така заангажована в цьому плані країна», - зазначив експерт.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини