MENU

Важливі питання про чорну бухгалтерію "регіоналів"

5221 0

Шо значить ця фраза: "Чорна бугалтерія опинилась одночасно в руках СБУ і у журналістів"? Шо значить опинилась, вони лягли спать, а коли прокинулись, рядом з ними на подушкі лежала ця чорна бугалтерія? А де вона раніше була? А хто їі вам дав? Ці питання набагато важливіші за вміст бугалтерії, бо в їі вмісті нема нічо такого дивного. А ці факти - як вона опинилась і хто їі де взяв і чому він не дав цю бугалтерію СБУ і журналістам відразу ж після революції, - ці факти дуже важливі і вони дивні.

Або оце. Чому ми не почнем все спочатку, шоб привести все в порядок. Чим занімались на посту генпрокурора попередні три генпрокурара? Чому вони ніх*я не зробили? Чому їх не викликали у ВР і не попросили отчитатись. Дебріф - це неот'ємлєма частина будь-якої функціональної організації. Чому причини їх бездіяльності - це шото засекречене?

Скоріше за все з ригів всі ці два роки видоювали шантажом все шо можна було видоїть. Може продали їм документи, шо можна було підшить до справ. А хто беніфіціари цього доїлова і яка була йому альтернатива? Може це і не так погано, шо їх видоїли, я не знаю. Може іншої альтернативи не було, бо якшо судитись з ними в міжнародних судах - то це вже було, вони нанімають собі прекрасних адвокатів і виграють суди. А судити їх тут і відсуджувати гроші - то як їх повернеш, вони їх не повернуть і їх не посадиш, бо ті живуть не в Україні вже.

Хтось може отвітить на ці питання як спеціаліст? Як спеціаліст імено, а не просто так.

Faina Kaplan


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини