MENU

На заваді браконьєрству можуть стати екологічні рейнджери

3033 0

Браконьєрство в Україні переросло в цілу субкультуру, зароджену ще з радянських часів вищим чиновницьким керівництвом.

Замість припинити цю ганебну практику маємо ситуацію, коли кожен, кому не лінь, має в арсеналі мисливські гвинтівки й іде "стріляти звірину" туди, куди захоче і коли захоче.

Журналісти в мене сьогодні запитали: чи зупинить смерть поліціянта браконьєрство на Закарпатті? Якби це зараз не прозвучало, але не зупинить і всі це розуміють...

Чи маємо шанс змінити ситуацію? Так, маємо. Зокрема, реформуючи Державну екологічну інспекцію та інші контролюючі органи в природоохоронній сфері.

Мабуть, у такій ситуації доречною видається пропозиція, щоб у кожному населеному пункті з'явився екологічний рейнджер, який би пройшов навчання в оновленій екологічній інспекції, отримав відповідний сертифікат і мав право складати акт про правопорушення. Дякувати Богові, у кожній громаді були і є люди з активною громадянською позицією, які вже багато років борються за збереження довкілля...

Так чому б нарешті не дати їм законне право впливати на правопорушників – одними з першим серед яких у природоохоронній сфері є браконьєри?

Чи як гадаєте?

Остап СЕМЕРАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини