MENU

У нас ще з совкових часів діти найгірше знають історію і географію - український науковець

4439 0

Примусь дурня Богу молитися, то він і лоба розіб'є, справедливо кажуть українці.

Я про "розвантаження" шкільної програми. А не здається вам, шановні, що це чергова кампанія, які як і всі інші освітні новації ще з часів СРСР закінчиться повним пшиком? Чому? Бо здійснюється за класичним совковим принципом.

Згори спустили циркуляр і всі почали його абсолютно бездумно виконувати, вишукуючи, щоб його такого "викинути" в корзину, треба це робити, чи ні. Потрібно розвантаження програми у принципі? Так, безсумнівно. Але чи не здається вам, що одні шкільні предмети надто завантажені і перезавантажені, а інші - зовсім навпаки.

Скажімо, 99% з гаком громадян нашої країни те, що вони вчать на уроках математики, фізики, хімії, біології ніколи в житті їм не знадобиться. Це я висловлюю азбучні істини.

А ось з українською мовою, навпаки. Не даремно я почав з прислів'я. Приказки, прислів'я, загадки, українські казки, українські пісні, навіть українська кухня, всім цим недовантажена шкільна програма.

Як людина говорить, так вона і мислить. Але ж є і зворотній зв'язок. А ось моя рідна географія. Її нині теж "розвантажують", а її треба довантажувати в сенсі географічної карти, практичних занять з орієнтації людини у просторі.

Географічні знання, на відміну від математики, фізики, хімії потрібні практично 100% населення. Ось я дивлюся в Інтернеті новини.

Торнадо і Техасі. Де тут математика? Натомість одразу два географічних поняття - торнадо і Техас. Вибори президента у США.

Географічне поняття - США. Не з фізики. Далі землетрус у Мексиці. Теж одразу два географічних поняття - Мексика і землетрус. А ось сусідка каже, що їде відпочивати до Туреччини в Анталью. Де тут хімія? Та у нас ще з совкових часів найгірше знають історію і географію.

Хоча всі наші нинішні проблеми, і все наше майбутнє - це саме географія з історіє в їх нерозривному звязку.

Petro Maslyak


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини