MENU

На шляху до ратифікації Паризької угоди: маємо усвідомити – зміна клімату вже давно не лише екологічна проблема

2216 0

Україна має бути серед держав-засновниць Паризької угоди. Для нас зараз історично та стратегічно важливо бути активним учасником становлення, а потім реалізації нової міжнародної політики боротьби зі зміною клімату. Це вагомий крок, який покаже всьому світові, що Україна рішуче налаштована долучитися до світового глобального процесу боротьби з потеплінням.

У даному випадку це не суб'єктивні міркування, а виважена позиція учасників сьогоднішнього, 30 червня, круглого столу з питань впровадження Паризької угоди та реалізації державної політики у сфері зміни клімату. Володимир Кістіон, Ірина Геращенко, Ганна Гопко, представники посольства Республіки Франція в Україні та неурядових громадських організації. Вірю, що спільними зусиллями до кінця роботи нинішньої парламентської сесії вдасться ратифікувати цей важливий для України документ. Зі свого боку Мінприроди вже завершує внутрішні процедури погодження законопроекту про ратифікацію Паризької угоди. Найближчим часом Кабінет міністрів має передати його президентові, а потім рішення за колегами з Верховної Ради. Сподіваюся, до кінця нинішньої парламентської сесії цей законопроект буде ухвалено.

Вже неодноразрово говорилося про те, що підписана Україною у квітні цього року Паризька угода – знаковий документ, який визначатиме нову міжнародну політику в сфері зміни клімату на найближчі десятилліття для більшості країн світу. І ми не маємо права залишатися осторонь цих процесів.

Адже сьогодні світ катастрофічно потерпає від наслідків глобального потепління. Україна також не виняток. Саме тому ми повинні активно почати працювати над реалізацією державної політики у сфері зміни клімату.

Нам усім необхідно зрозуміти одну важливу річ – зміна клімату вже давно не лише екологічна проблема. Це питання, яке зачіпає всі сфери економіки. І від нашої консолідації зусиль та відповідального ставлення до ратифікації та подальшої реалізації Паризької угоди залежить в яких кліматичних умовах будуть жити наступні покоління.

Остап СЕМЕРАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини