MENU

Голова ДФС Роман Насіров «узаконює» фальсифікацію виборів та руйнує душі майбутніх податківців

1932 0

Нещодавно було оприлюднено наказ Голови ДФС України від 24 червня 2016 року №2433-о «Про призначення Пашка П.В.» ректором Університету ДФС України. Показово, що цей наказ було підписано Романом Насіровим вже після того, як йому стало достеменно відомо про факти масових фальсифікацій на проведених 17 червня 2016 року виборах ректора Університету ДФС, які начебто «виграв» Павло Пашко. Адже, як повідомила інший кандидат на посаду ректора Леся Савченко, вона ще 22 червня 2016 року особисто передала до ДФС України низку задокументованих матеріалів, які підтверджують шахрайські дії очолюваного Пашком П.В. керівництва Університету щодо організації та проведення виборів ректора (у тому числі відео та фото документи). І замість того, щоб відповідно до чинного законодавства провести службову перевірку наведених Савченко Л.А. фактів, Голова ДФС Насіров Р.М. пришвидшено «узаконив» результати фальсифікації цих виборів. Все це може свідчити лише про наявність корупційної складової у діях керівництва Державної фіскальної служби України.

Аналіз відеозаписів процесу голосування, який провела спеціальна експертна група, показав, що за сприяння керівництва Університету у виборах ректора взяли участь десятки осіб, котрі не мають жодного відношення до списку виборців та навіть цього навчального закладу взагалі.

Особливо ганебним є факт масового залучення до фальсифікації виборів курсантів першого курсу факультету податкової міліції (Шапошник Д.В., Монець Є.Р., Новошинський Є.Ю. та інших), яких не було у списку виборців, та які не мали права голосувати. Як простежується із офіційних відеозаписів виборів, зазначені курсанти організовано підходили до окремих членів виборчої комісії, показували їм свій паспорт із вкладеним у середину папірцем (на якому очевидно було записано прізвище особи, замість якої їх прислали проголосувати), отримували чужі бюлетені та голосували за «потрібного» кандидата (відеофайли додаються). У такий спосіб Пашко П.В. та його команда фактично перетворили цих курсантів на злочинців, адже за фальсифікацію виборів передбачено кримінальну відповідальність. Найбільше вражає те, що ці першокурсники, які, по суті, ще діти, обрали професію ПРАВООХОРОНЦІВ !
Разом з тим, травмує психіку майбутніх податківців і їхнє усвідомлення того, що, згідно чинного законодавства, Пашко П.В. взагалі не мав права балотуватися на посаду ректора вищого навчального закладу України, так як не відповідає встановленим у п.6 частини другої ст.42 Закону України «Про вищу освіту» вимогам. Мається на увазі пряма заборона обрання ректором осіб, які підпадають під люстрацію. Водночас, як зазначено в оприлюдненому на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України Звіті спільної робочої групи, яка за дорученням Кабінету Міністрів України у період з 29.09.2015 по 08.10.2015 рр. здійснювала перевірку ДФС України щодо виконання нею норм Закону України «Про очищення влади», Пашко П.В. беззаперечно підпадає під дію частини третьої ст.1 Закону України «Про очищення влади» (режим доступу: http://lustration.minjust.gov.ua/article/read/93), оскільки за часів президентства В.Януковича він належав до найвищої керівної ланки української митниці, у тому числі й понад один рік був заступником Голови Державної митної служби України.

Варто наголосити на тому, що зазначений висновок спільної робочої групи є чинним та не оскаржувався ДФС України. Більше того, Голова ДФС Насіров Р.М. вже двічі (28.10.2015 р. та 04.11.2015 р.) звітував на засіданнях Кабінету Міністрів України про те, що ДФС України виконала усі зазначені у Звіті вимоги щодо реалізації зазначеного Закону. Дане твердження Насіров Р.М. також неодноразово повторював і на своїх офіційних брифінгах, у тому числі й у стінах Кабміну України, зокрема 05.11.2015 р., відеозапис якого розміщено на офіційному сайті ДФС України (режим доступу: http://sfs.gov.ua/.../videogalereya/intervyu-ta-pub.../2776.html).

Крім того, на офіційному сайті ДФС України розміщено також офіційне інформаційне повідомлення від 26.10.2015 р. під назвою «ДФС виконає доручення Прем'єр-міністра щодо звільнення 42% вищого керівництва служби», в якому офіційно повідомлялося, що «На виконання доручення Прем'єр-міністра України та згідно з протоколом засідання Кабінету міністрів України №116 від 21 жовтня 2015 року сьогодні буде завершено звільнення посадових осіб вищого керівного складу Державної фіскальної служби та керівництва територіальних органів, на яких поширюються заборони, передбачені Законом України «Про очищення влади. Мова йде про 42% вищого керівного складу ДФС та 15% керівників територіальних органів. «Для нас принципове питання щодо очищення влади від елементів старого режиму, - зазначив голова ДФС Роман Насіров. - Мінюст надав нам свої рекомендації щодо звільнення низки керівників структурних підрозділів центрального апарату та територіальних органів ДФС, які мають бути звільнені з посад в рамках виконання Закону України «Про очищення влади». І ми ці рекомендації виконаємо». ... «Ми розуміємо необхідність оновлення кадрів та вимоги суспільства щодо очищення системи», - підкреслив голова відомства» (режим доступу: http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/221035.html).

Тобто, на сьогодні Голова ДФС України офіційно також визнає, що Пашко П.В. підпадає під люстрацію, однак цинічно ігнорує вимоги чинного законодавства щодо негайного звільнення його з посади керівника Університету.

Загальновідомим є також і те, що за часів керівництва Пашка П.В. Університетом відбувається фактична руйнація навчального закладу. Адже саме за його керівництва Університетом було втрачено статус «Національного», зменшено у 2-чі кількість бюджетних місць для студентів, звільнено (як неугодних) майже 500 співробітників та викладачів, зменшено щорічне бюджетне фінансування університету у 3 рази, зменшено заробітну плату викладачів та співробітників до жебрацького рівня, зруйновано медичний центр та розпродано транспортний відділ, так і не добудовано спортивний комплекс та гуртожитки, що руйнуються.

Отже, таке відверте протиправне ігнорування законодавства України керівництвом ДФС України може свідчити лише про наявність корупційних зв'язків, безпосередньо вказуючи на те, що окремі керівники органів виконавчої влади розглядають цей Університет як товар, який можна «продати» (разом із його викладачами та співробітниками) окремим народним депутатам України, зокрема Деркачу А.Л., що в останній час занадто активно «опікується» цим навчальний закладом, або ставленику Деркача А.Л. - Пашку П.В., який упродовж майже двох десятиліть «обреформовував» українську митницю та український народ на найвищих керівних посадах Державної митної служби України.

Особливий цинізм полягає у тому, що в цьому Університеті навчалися Герой Небесної Сотні Дмитро Максимов та Герой України Сергій Цимбал, які віддали своє молоде життя за оновлену Україну - державу, в якій не буде місця корупції, брехні та лицемірству влади. Хіба ми могли подумати про те, що після Майдану нічого не зміниться ? Чи сподівалися ми, що стара команда колишніх високопосадовців повернеться аби спочатку відкрити меморіальні дошки загиблим Героям, а потім, за підтримки керівництва начебто «оновленої» ДФС України, зухвало глузуватиме над волевиявленням багатотисячного колективу, цинічно фальшуючи вибори ректора Університету ?!

1. Оцінка процесу голосування Пашком П.В.:

Курсант 1-го курсу факультету податкової міліції Шапошник Денис, який не є делегатом підходить до першого столу та відкриває паспорт, у якому знаходиться папірець з прізвищем виборця (притримує великим пальцем правої руки), замість якого буде голосувати. Після видачі бюлетеня член виборчої комісії - курсант 4-го курсу того ж факультету Макарчук Сергій робить у себе відмітку, малюючи "ялинку". Особливу увагу зверніть увагу на Пашка, який контролює процес фальсифікації:

Шапошник Денис вкидує бюлетень в урну для голосування:

Зверніть увагу як Пашко П.В. разом з секретарем Вченої ради університету Яровою О.А. емоційно "інструктує" членів виборчої комісії, що знаходяться за 3-м столом, після чого до них відразу підходить ще один першокурсник-фальсифікатор з факультету податкової міліції Монець Євген та отримує чужий бюлетень.

Курсант Монець Євген робить чергове вкидування бюлетеня:

Курсант 1-го курсу факультету податкової міліції Новошинський Євген безперешкодно отримує бюлетень.

Новошинський Євген вкидує бюлетень в урну для голосування.

Коментар Пашка П.В. «вОбщЄ» залишаю без коментарів.

P.S. І це лише мізерна частина від виявленої кількості фальсифікацій!

Володимир КУЗЬМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини