MENU

Всі ключові фігури Партії регіонів мають бути покарані як убивці своїх громадян - Базів

5819 0

З задоволенням роблю перепост сьогодняшнього ефіру Василя Базіва. Виступ як завжди дуже гострий та точний, але деякі тези були настільки гострими, що викликали роздратування у ведучого, яке він не зміг приховати.

Перша теза, яка виникла під час обговорення затримання Єфремова, полягала у наступному: основне звинувачення, яке йому потрібно висунути, полягає у вбивсті невинних людей на Майдані. І за цією статтею необхідно судити ВСІХ ключових фігур Партії Регіонів як основи злочинного режиму, а сама партія повинна бути забороненою!

Ведучий був просто розлючений таким порушенням "ефірної політкоректності" та не міг зрозуміти "Чому".

(Аналогія із Нюрнбергським процесом його аж ніяк не переконала).

В цьому контексті я згадую одну свою статтю на сайті Ю. Луценка "Третя Республіка" (з яким я тоді активно співпрацював), яка була присвячена проблемі люстрації.

В ній я обстоював ідею, дуже близьку до думки Василя Андрійовича - заборонити ПР як партію, аналогічну Націонал-соціалістичній Партії, всіх, хто голосував за закони 16 січня - назавжди позбавити права займатися політикою.

Це була програма суто політичної люстрації, альтернативної карикатурному її сценарію, який здійснив режим Петра Порошенка.

Крім багатьох цікавих думок щодо міжнародної ситуації (вибори у США, зняття/незняття санкцій з Росії) наприкінці була висловлена думка, яка знову дещо збентежила пана ведучого.

На питання про те, чому нинішня влада так поблажлива ставиться до злочинців влади минулої відповідь була така: "Тому що нинішня влада нічим не відрізняється від влади попередньої і тому, що режим Порошенко здіійснює контрреволюцію"!

Чітко та ясно. А втім запрошує всіх, хто ще не бачив це відео, його подивитись.

Alexey Shevchenko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини