MENU

Демократичний світ вчора, сьогодні, завтра. Післязавтра може бути пізно - Гриценко

2735 0

Президент РФ Владимир Путин заявляет, что террористов нельзя делить на "хороших" и "плохих", использование террористических группировок в политических и геополитических целях недопустимо. Об этом он сказал в интервью государственному информационному агентству "АзерТАдж".

"Недавние теракты, совершённые в различных регионах мира, ещё раз показывают, что противостоять терроризму можно только сообща, опираясь на нормы и принципы международного права, при координирующей роли ООН. Здесь не должно быть двойных стандартов, нельзя делить террористов на "хороших" и "плохих". И, конечно, недопустимо и крайне опасно пытаться использовать террористические и радикальные, экстремистские группировки в политических или геополитических интересах", - сказал Путин.

-----------------------------

І хто це менторськи повчає світ антитерористичними настановами? Повчає терорист, шантажист, порушник міжнародного права, воєнний агресор, за наказом якого вбивають людей, захоплюють у полон, руйнують інфраструктуру, окуповують чужі території, сотні тисяч людей залишають без домівок, надають терористам фінанси, матеріальні ресурси, зброю і боєприпаси?! Вчора, сьогодні, завтра. Відкрито і нахабно!

А цивілізований демократичний світ? Цинічно-перелякано мовчить і всі ті менторські настанови терориста споживає за чисту монету. Глави західних держав? Навіть на ритуальну прес-релізну реакцію своїх МЗС не можуть одважитися. А потім вони самі, так само менторськи, інших повчатимуть? Цінностям? Повазі до міжнародного права? Прозорій і відповідальній політиці? Лідерами таких назвати язик не повертається. Фальш, аморальність, короткозорість, неадекватність.

Кризовий стан планети, масштабні й вкрай небезпечні виклики/загрози потребують на чолі держав іншого типу лідерів: не нинішніх цинічно-бізнесово-прагматичних, рейтингово-піар-медійних - їм на зміну мають прийти люди моральні, з системним стратегічним баченням, адекватні й відповідальні, які не перейматитмуться рейтингами, робитимуть справу.

Але щоб цей запит був реалізований, таких людей мають підтримати на виборах і привести до влади мільйони (десятки, сотні мільйонів, мільярди) громадян-виборців. Для цього їм, громадянам-виборцям, треба зрозуміти, усвідомити, а для цього - треба цікавитися, думати, порівнювати, не забувати, не вестися на галасливо-пусте, не зачаровуватися, не піддаватися і не продаватися врешті-решт.

Скажете, сьогодні до того нам і світові ще далеко? Це правда.

Але післязавтра може бути пізно, нам усім, і це також правда.

Анатолій ГРИЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини