MENU

Найдорожче місце для пересічного громадянина в Україні - аеропорт Бориспіль

2955 0

Мене осяяло. Я щойно зрозумів, що найдорожче місце для пересічного громадянина в Україні - аеропорт Бориспіль. Випити чайничок бергамоту - 90 грн?! З такими цінами хочеться просто закритися в себе на кухні з мішком картоплі. І ніколи нікуди більше не їздити, не літати, не плавати.

Я побував у більше як десяти іноземних аеропортів, тому троха можу порівняти сервіс, ціни, зручність. Нє, ну ясно, в дорогих містах типу Берліна поласувати чимось в аеропорті - це пара десятків євро. Я коли вперше літав за кордон, в Берлін, подумав, що мені гаплик - мене мали зустріти, але майже дві години нікого не було. Я не знав жодного сантиметра в Європі, і вже фантазмував, як мене будуть депортувати) Тому і засів у берлінському фудкорті, ціни виявилися відповідними до цін у Німеччині загалом. Те саме і в Туреччині, і в Ризі - пундик, який коштує 2 євро в місті, коштує 2 євро і на території аеропорту!

А в Бориспіль краще не брати шлунок. Перевезти його за кордон контрабандно) Сік Сандора - 45 грн! Гарячий шоколад з автомата - 20 грн!

В чому прикол? Дорога оренда? Орієнтація на долар? Орієнтація на іноземців, щоб не продешевити? Нащо в рази завищувати ціни навіть у найдрібнішому каво-автоматі? Ну просто НАШО?

Я так розумію, там засів монополіст і не хоче ні з ким ділитися золотою жилою, перепрошую, "повітряними воротами". Замкнули українця в безальтернативному просторі - і роблят з ним шо хочут( Мордують копієчкою...

За відповіддю не треба їздити в Європу, відповідь проста: відкритий конкурс, адекватні компанії, нормальна пропозиція цін, здорова конкуренція. Та навіть просто запустити туди макдональдси чи макчебуреки.

Ви жалієтеся на комунальні, на інфляцію, на бензинові ціни? Спіть спокійно - ви ще не були в аеропорту Бориспіль))

Павло КОРОБЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини