MENU

Міністерство держбезпеки в РФ: щоб економічний шторм не перетворився на політичний штурм

4044 0

Реформа силових органів в Росії, зокрема, створення Міністерства держбезпеки, про що повідомляє "Комерсант", націлена на символічне – а, можливо, і реальне – посилення поліції, пише в своєму блозі на "Новому часі" російський публіцист Леонід Радзіховський. Зокрема й політичної поліції, тобто, репресивних органів.

Влада з усіх сторін готується до можливого економічного шторму, до падіння рівня життя. Вона хоче, щоб у ситуації падіння рівня життя народ згуртувався навколо влади: чим нам гірше, тим сильніше ми підтримуємо партію та її центральний комітет.

Влада працює над тим, щоб економічний шторм не перетворився на політичний штурм. Для цього потрібні дві речі: моноліт еліт (це досягнуто), а також твердий і грізний моноліт спецслужб (його прагнуть: створена Нацгвардія, створюється МДБ).

Читайте також: Як Росія встає із колін, а насправді – лягає

Зрозуміло, МДБ – це не сталінський НКВС, заточений на те, щоб змітати шарами сотні тисяч людей. Сподіваюся, такі божевільні речі в голову нікому не приходять. МДБ, як і КДБ пізніх радянських часів, буде придушувати в зародку будь-який дисидентський або квазідисидентський рух, а, можливо, і будь-які дисидентські або квазідисидентські висловлювання – це головне завдання. Друге завдання – відслідковувати настрої в народі, тому що одних соціологічних досліджень для цього недостатньо. Разом із тим, мова йде все ж таки про відстеження, але аж ніяк не про знищення величезної кількості людей, як у 30-ті роки в Радянському Союзі чи сьогодні в Північній Кореї.

Читайте також: Наволоч позолочена

Це просто не потрібно. Треба вибивати потенційних ватажків. Видавити небагатьох дисидентів або квазідисидентів з країни – благо, країна відкрита, ніхто цьому не перешкоджає, – а також попрацювати із квазідисидентськими ЗМІ, щоб вони вже зовсім були кастровані.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини