MENU

Українська влада кулуарно та таємно погоджується на "особливий статус Донбасу" - Шевченко. ВІДЕО

8558 0

Мій сьогодняшній ефір на 112 каналі, напрочуд довгий. Говорити давали, хоча на мої критичні зауваження ведучі сьогодні реагували досить стримано, без заохочення та активного зворотного зв'язку. Сьогодні мова переважно йшла про геополітичні аспекти (хоча я був більше налаштований на огляд подій тижня у внутрішньополітчиному аспекті), а саме: небезпека "особливого статусу", річниця громадської блокади Криму, невизнання виборів до Держдуми (як гучна піар-акція української влади), резолюція США про України та міфічна перспектива надання летальної зброї в світлі перспективи "особливоо статусу" тощо.

Однак найбільш тривожним було питання цього самого статусу та кулуарних домовленостей Кренделя з цього питання (Байден та Штайнмайер "злили" його та його обіцянки вирішити питання внесення змін до Конституції).

Сьогодні обговорення цих питань відбувалося у парі з А. Умландом, якого я в якомусь затьмаренні переплутав з Аслундом. Останній більш раикальний стосовно агресії РФ, Умланд - більш стриманий. Тому я був здивований, коли псевдо-Аслунд (а в реальності Умланд) озвучували тези в дусі "мирного плану". Коли я це зрозумів та хотів відповісти на останні вкрай сумнівні положення Андреаса ("летальня зброя Україні непотрібна", "заморожений конфлікт на Донбас - це добре), то було вже запізно і тому відопвів лише частково.

Alexey Shevchenko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини